Jump to content
gradinarq

Подлакътници CR-V 3

Recommended Posts

Здравейте! Обмислям покупка на CR-V 3, дори днес ходих да гледам едно и доста ми хареса. Проблемът е, че прословутите подлакътници в средата на предните седалки са наистина ужасни. Хем са тесни, хем са по-нависоко от например един голям подлакътник, както е при 4-та генерация.

 

Та въпросът ми е дали някой от вас се е опитвал да сложи голям единичен подлакътник в средата, който да замени отделните за всяка седалка? Това би било перфектният вариант, ако е възможно да се направи. Опитах се да потърся в интернет разни клипчета, но не намерих за момента.

 

Благодаря предварително!

Редактирано от gradinarq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно са тъпо измислени,ама те япончетата колко ръчички имат.На фейслифта са заменени с по-широки.Иначе това за един общ е добра идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен най-много ме дразни, че не могат да се регулират. Аз карам по-легнал и тогава предния край на подлакътника се вдига много и почва повече да ми пречи.

Изпратено от моят MI 8 Pro с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доста са неудобни! Мислех да взема от фейса че са по широки но като гледах на далжина са еднакви и май няма смисъл!

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя (4та ген) освен,че е един и под него освен портове (USB,HDMI) има приличен контейнер да събираш разни неща. По-интересното е че може да се регулира в хоризонтална посока.Има 2 степени.За хора с по-дълги ръце или по-къси ръце.Така, че ако може да се нагоди към  3та ген бих те посъветвал да потърсиш такъв от 4та.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях се замислял

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от няколко дни вече и аз се оборудвах с едно CR-V 3. Със сигурност в следващите седмици ще се опитам да разбера какъв е вариантът за по-удобни подлакътници и ще споделя какво се е получило!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно японската жилка си е изиграла ролята. Аз съм 1.60 висок и са ми супер удобни. :) 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отначало бях скептичен, но с времето се оказа, че са ми удобни подлакътниците. Аз съм среден ръст - 178 см. Ако си свикнал да държиш ръката на скоростния лост, по-нисък би бил по-удобен, но за волана тези са добре. Освен това може да си протегнеш ръката настрани и да я подпреш на пътническия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета какво стана измислих те го?  Има ли смисъл от фейслифта да се слага или същата работа? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са чак толкова неудобни, но аз шофирам изправен и с двете ръце на волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах двойка CR-V с широк подлакътник и ми беше страшно удобен. Сега тази пръчка, където стърчи.... Никой ли не е открил някакъв заместител?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Гледах доста такива из интернет, но имаш ли наблюдение върху конкретен модел, който примерно да се монтира на мястото на тясния и по същия начин да пада и да се вдига?

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

конкретни нямам , и аз съм на етап обмисляне на идеята

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...