Jump to content
mariopetrov

Vehicle menu

Recommended Posts

Здравейте, възможно ли е достъпът до настройките (customise settings) да е блокиран по някакъв начин и ако да - как се отключва?

В момента мога да сменям само wallpapera и да настройвам часовника. Останалите настройки от рода на заключване, фарове и т.н. не се появяват. 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на контакт с дръпната ръчна спирачка!

Премахването на съобщението за промени в налягането на гумите също става по този начин.

Описаното в упътването " автомобила да е напълно спрял" означава да си издърпал ръчната!

crv_menu.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но това меню го знам, то май не ми върши работа. На прикачените снимки по-долу качвам да стане ясно какво търся. 

Най-общо казано, първо искам да настроя фаровете да не се светкат нощно време при отключване на автомобила и да загасват при вадене на ключа (тоест да изключа "изпрати ме вкъщи"). Това не ми е толкова важно. И второ - да сложа някаква светлинна индикация, че автомобилът е заключен/отключен... колкото и да е странно в момента такава липсва и при натискане на дистанционното само мога да се ослушвам и гадая дали съм заключил. 

32AE4DB0-DEA5-488F-BB3C-AE1B9E2B8D7C.jpeg

F6F6DC79-435F-4FD2-AB25-DECA9263BC02.jpeg

F7573043-6536-49E7-ADBA-7C1E284ED117.jpeg

Редактирано от mariopetrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам менютата, колата май е американско изпълнение.

Там нивата за изпълнение са различни от европейските. Възможно е някои функции да не са активни за твоята версия.

Ако влизаш в менюто, а няма някои от показаните настройки, явно липсва в твоята кола.

При европейската версия, часовника и wallpapera се настройват от бутона МЕНЮ и стрелките които са на лявата спица на волана.

Настройките на менютата, които търсиш се настройват от бутоните под дясната спица както се вижда на прикачената от мен снимка по-горе. И за тези настройки иска дръпната ръчна спирачка.

Редактирано от ivan_m

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 18 часа, mariopetrov написа:

.... И второ - да сложа някаква светлинна индикация, че автомобилът е заключен/отключен... колкото и да е странно в момента такава липсва и при натискане на дистанционното само мога да се ослушвам и гадая дали съм заключил. 

Отиди да ти сложат допълнителна аларма, като избери такава която могат да ти я интегрират към ключа.  Така освен светлинна индикация, ще имаш и звукова - и хем няма да носиш дистанционно за допълнителната аларма. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...