Jump to content
tany66

Греди(багажник) за тавана

Recommended Posts

Здравейте,във връзка с един проект ми се налага да закупя 4-5 дървени греди + 2 дъски по 3 метра.Да,ама няма как да ги кача на Хондата,а приятел с багажник-йок😉

Тези от склада за 4 км ми искат 20-30 лв!!!!И сега се чудя дали да не си взема едни напречни греди и аз да си ги прекарам,но да спомена че няма да седят постоянно на тавана.Нещо евтино(не ми се дават 200-300 като ще се ползват 2-3 пъти)Гледам има някакви в Лидъл и доста в Емаг....някой слагал ли е такива и какви?

Благодаря Ви предварително и съжалявам за тъпия въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето CR-V, колко грЕди и дЪски е прекарало само то си знае.

 

За 3м греда не ти трябва багажник. Буташ облегалките на предната пътническа седалка и тази зад нея назад, и си ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, Krasi-mir написа:

Моето CR-V, колко грЕди и дЪски е прекарало само то си знае.

 

За 3м греда не ти трябва багажник. Буташ облегалките на предната пътническа седалка и тази зад нея назад, и си ти.

ако са по-дълги гредите  се отваря само стъклото на 5-тата врата и стърчат назад.

Връзва се светлоотразителната жилетка на стърчащите греди и си караш леко и внимателно :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички в Лидл, които съм виждал досега, разчитат на наличен надлъжен рейлинг (какъвто ти вероятно нямаш) и да се захванат за него. Отделно, че ги има сигурно два пъти в годината - не са регулярен асортимент.

 

Ако не е спешно и можеш да чакаш доставка от чужбина, в нета има много сполучливи реплики на оригиналните греди за модела:

 

https://www.ebay.co.uk/itm/For-02-06-Honda-CRV-CR-V-OE-Style-Roof-Rack-Cross-Bars-Luggage-Carrier-Bar/142544891215?hash=item2130566d4f:g:WNIAAOSwxtVcChrt

 

Лично аз бих се спрял на нещо подобно, което изглежда достатъчно добре, че да не се налага да се сваля през останалото време, когато не се ползва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите.

Zlatozator,да нямам надлъжен рейлинг,лидълските  не съм ги виждал,просто другата седмица ще ги има като наличен продукт.

Тези от ebay не са лоши но не мога да чакам до декември месец(макар че доставката е от Чехия) а и с тази пандемия не се знае дали няма да има някакво допълнително забавяне.Ще послушам предложението да ги прекарам в купето като сваля седалките,опъна някакво"платнище"и бавно и полека към къщи.

Редактирано от tany66

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема нужда от бавно и полека. Три метра се събират на затворена врата и прозорец на багажник. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...