Jump to content
g0nelama

Свързване на чейнджър с USB port към оригиналното радио

Recommended Posts

Здравейте! Някой, който е свързвал такава джаджа, ако може да сподели мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Работи перфектно.

Има едно условие: на флашка могат да се качат до 99 папки с по 99 песни на всяка папка. Папките трябва да са със заглавия disc 1, disc 2 ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам от китайските, най-евтините и може да си слагаш по 300 песни, ако искаш в една папка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих "WEFA" с блутут. Хондата е Акорд 7(комбито) с Премиум Аудио без навигация.

Звук - отличен. Управлението си работи и от волана, няма грижи там. Монтажа е лесен. Мисля, че имаше клип някъде тук, но и в Youtube лесно се намира. Проблема е, че не се изписват песните със заглавия, а само с цифри. За това си купих с блутут, не само заради разговори по телефона, но и музика от Spotify, Youtube и т.н. За платените 100-на лева, съм много щастлив.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, би ли дал някакъв линк към  устройството за което говориш? и един въпрос: работят ли оригиналните бутони на волана за приемане на разговори и заглушава ли се музиката автоматично при входящ разговор?  Вторачил съм се от няколко месеца към >Yatour< но не го намирам на цена по-ниска от 160 лв, пък и нямам отговор на същите горни въпроси

Редактирано от CCord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

088 333 4622

Това е телефона на човека. От Русе е и го намерих в OLX. Аз нямам бутони за тел. на волана. Блутута работи само когато съм в режим "CDC" т.е. чейнджъра, но звука от плеъра автоматично намалява при позвъняване. Дори инструкциите от GPS-а са с приоритет над музиката. Самата кутия може да се сложи на много места, но мен ме домързя и сега стои на мястото на пепелника, под капака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CCord

За да ползваш телефона през устройството трябва да слушаш през него. При позвъняване без значение имаш ли бутони за тел или не на волана вдигаш и затваряш с + и - за увеличаване и намаляне силата на звука. При позвъняване музиката се паузира. При затваряне продуъжава от където е прекъснала Слагах на мой познат такова и е доволен с едно изключение. Имаше модул дневни дългите на процент и имаше фонов шум от устройството. Когато е на фарове всичко беше ОК. Не е ясно модула в ли беше проблема. Пращам ти линк на лично да не рекламирам.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 30.10.2020 г. at 20:49, Ivan_Ch написа:

@CCord

За да ползваш телефона през устройството трябва да слушаш през него. При позвъняване без значение имаш ли бутони за тел или не на волана вдигаш и затваряш с + и - за увеличаване и намаляне силата на звука. При позвъняване музиката се паузира. При затваряне продуъжава от където е прекъснала Слагах на мой познат такова и е доволен с едно изключение. Имаше модул дневни дългите на процент и имаше фонов шум от устройството. Когато е на фарове всичко беше ОК. Не е ясно модула в ли беше проблема. Пращам ти линк на лично да не рекламирам.

Може ли да ми пратиш и на мен линк към устройството? Благодаря. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да възродя и тая тема, че вече не знам къде да питам - как стои въпросът с навигацията? Става въпрос за Grom USB 3.0. Имам го в момента, на Акорд 7 фейс със стандартното радио, но ми предстои конверсия към нави (за ползване на задна камера). 

Има ли реален вход, където може да се добави GROM-a, или ми трябва Y-cable? Питам, понеже не мога да се ориентирам как стои въпроса със 6 CD-changer-a? Той отделен ли е (понеже навигацията, която ще вземам, е със 6 CD changer и човекът ме увери, че без него няма да имам и радио сигнал). Става въпрос за един бял куплунг отзад на хед юнита, и това, което не мога да схвана, е (ако може колеги, които са добавяли Yatour или Xcarlink или дори GROM, aко има, да кажат) - този бял куплунг за допълнителен чейнджър ли е(такъв, който седи в жабката примерно) или чейнджъра е вграден в нави панела - тоест да ми остава свободен вход за GROM-a. 

Благодаря ви много :)

Поздрави, 

Миро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей. Това е задната страна на фейсова навигация. Белия куплонг за външен СD changer (Yatour, Grom, Xcarlink) е еднакъв за обикновеното аудио и навито. Лично съм ползвал Yatour на моята и си работи без проблем с Premium sauns system навигация.

IMG_20201122_121020.jpg

Редактирано от Ivan_Ch
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за снимката, човек :)  Да, аз намерих после и в нета такива, чудех се просто дали е възможно въобще изключване на чейнджъра (реално няма да го ползвам) и на негово място GROM-a. Явно става (също се чудех дали на чейнджъра въобще има нещо важно за цялостната работа на системата). Щом е така, слагам смело. Мерси отново и приятна вечер. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Този вход по принцип е празен. Нищо не е включено там от навигационния сет. Просто е добавен като опция, така че ако в колата си нямаш добавен с СД чейнджър е празен.

Редактирано от Ivan_Ch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този вход е за баш външен чейнджър - такъв, който стои в багажника.

 

Чейнджърът, който е в централната конзола е интегриран в нея и си остава работещ на режим "CD". Външният чейнджър (в случая емулатор) ще се появи като "CDC".

 

Аз пак да препоръчам XCarLink. Ползвал съм го с допълнителен модул за Bluetooth Handsfree и работеше прекрасно 10-ина години, докато не продадох колата с него.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...