Jump to content
storish05

Акорд 8 - тропане на предницата

Recommended Posts

Здравейте. Отскоро съм собственик на Акорд 8ма генерация и имам един проблем, който много ме дразни. Проблема е, че предницата тропа отпред доста и майсторите (вече ходя при 3-ти) не могат да разберат какво е разбито. Тропането се усеща най-вече на паваж, Имам чувството, че колата ще се разглоби, а майсторите казват, че всичко е здраво. Четох за проблема с рейката. При мен не тропа само вдясно, а някъде централно отдолу, може и да греша де, но така ми се струва. Дайте някакъв съвет какво да правя, гледам някакви ремонтни комплекти се поръчват от Русия за рециклиране на дясната втулка на рейката, защото в България нямало къде и как да се оправи качествено. Мислех да поръчвам и аз въпросната втулка, но просто не съм сигурен, че там е проблема.

 

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тропа ти рейката. На 99% сигурно. Луфта е малък и за това не могат да го хванат като я вдигнат на подемника, а в движение се усеща доволно. При мен беше същото. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз ти бях писал на лично съобщение, но забравих да те питам - ако лявата втулка е разбита, същия ли ремонтен комплект се използва?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...