Jump to content
AzSum

Гласови команди CR-V 2015

Recommended Posts

Здравейте,

Колата е Cr-V 4 2015 facelift европейска версия, ниво на оборудване Premium. С андроидска мултимедия.

Неуспешно се опитвам се да активирам гласови команди за управление на климатроника и навигацията. 

Би трябвало това да се активира с бутона за говор на волана, но при мен това не се получава. При натискането му единствено мога да използвам гласови команди ,за да набера някой по телефона.

Има редица клипове в youtube как става това, но все за северноамерикански коли, а моята е произведена в Европа.

Моля, ако има колега със същата мултимедия и с европейска кола да сподели челен опит.

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за преди фейслифтовите нямаше ръководство за мултимедията с навигация за европейските модели. Аз пробвах с командите за американската версия и всичко ставаше, когато каката ме разбираше правилно :)

Свали си от тук ръководство за навигацията и пробвай:

https://owners.honda.com/vehicles/information/2015/CR-V/manuals

Питай и Бултрако нямат ли на български за фейслифта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,Ванка.

Аз си имам ръководство за навигацията на хартия, но там нищо не пише за гласови команди.

Линка,който си пуснал го бях намерил ,но уви при мен не работи.Той е за Америка.

Всичко следва да започва с натискането на бутона за говор, но натискайки го само ми дава да избирам телефон.

Взех да си мисля,че може да нямам гласови команди, но при възможност ще питам в Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...