Jump to content
Dissconect

Сивик 8г 2.2 2006

Recommended Posts

Здравейте колеги,наскоро си взех въпросния Сивик и тъй като състоянието му не беше задоволяващо(което рефлектира и върху цената разбира се) смених съединител с маховик  дискове и накладки паразитна ролка и лагер на климатика но все още се чува шум като при нови накладки,все едно стържат но интересното е че щом съм в движение и натисна съединителя шума спира,та някой ако има идея или да ме упъти към някой читав майстор в Пловдив ще съм благодарен,благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрелям в тъмното, но ако всичко по съединителя и маховика е наред, следва да се заподозре някой лагер в скоростната кутия, който да свири. Имате ли представа колко време е карана с прецакан съединител и маховик, защото сигурно знаете, че последният е демпферен и той обира вибрациите от двигателя. Ако колата е тормозена със скапан маховик, може да се е разбило нещо в скоростната кутия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямям представа но като цяло имайки в предвид състоянието в което е взех и нещата които смених е била всичко друго не и Гледана,мерси колега ще се поинтересувам по обстойно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...