Jump to content
Charalozov

Accord executive

Recommended Posts

Здравейте, тъй като съм съвсем пресен собственик на акорд , и след като прочетох половин тон постове все още имам въпроси за моя акорд. Той е 2.0 i-vtec executive. 

Въпросите са ми:

  Излезе ми грешката за тракшъна (vsa) която доста хора във форума изказваха различни мнения. Как се оправя, къде има диагностика на хонда? Проверих в чичко Гугъл и честно казано съм раздвоен. 130 лв за диагностика на едно място 40 на друго. ..нещо намирисва

  Второ,за пръскалките на фаровете. След обстоен оглед не намерих отделен бутон за тях, а доколкото знам трябва да има. Как се пускат след като съм с ксенон и предполагам зимата ще е хубаво да мога да боравят с тях. 

 И трети въпрос.. на волана имам бутони за телефон. Но няма блутут. Като опция ли се прави или просто волана е от друга версия с такава функция?

 

Благодаря предварително 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръскалките на фаровете няма бутон. Трябва да си на къси или габарити и да имаш достатъчно течност и тогава пръска и на фаровете.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За блутута, модула трябва да е под централните духалки. Често дефектират и бутат акумулатора и масово ги изключват.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goga , четох някъде че пръскат от дъжд на вятър. Питам защото течността ми е до горе и пръскайки стъклата не става нищо. И не знам дали не са изключени и дали да търся проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, при мене пръскат всеки път когато съм с включени фарове. Акорда е 7 ма генерация нали. В профила ти не пише, но си в раздела за 7ма за това питам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 7-ма ,не знам дали има значение но съм с ксенон. Така я взех. И предполагам зимата ще е кофти като не нагряват и ще се натрупва по фаровете. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръскалките на фаровете работят на включени светлини и над 50% пълно казанче. Ако едно от двете не е изпълнено не работят. Аз лично не харесвам да ми пръскат винаги, когато мия стъклото, затова съм махнал бушона. Не вижфам смисъл да ми цапат капака лятот. Зимата обаче си връщам бушона, защото когато фара се замаже едно, че ти нищо невиждаш а другото, е че заслепява ужасно.

Редактирано от Ivan_Ch
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...