Jump to content
Sign in to follow this  
katri71

Полиране на фарове

Recommended Posts

Някой може ли да ми препоръча за Пловдив сервиз , където да ми полират качествено фаровете и да ги запечат с фолио?За предпочитане фолиото да е на 3М.

Преди малко повече от 2 години полирах фаровете в АУТОБОТ (сервиза до централна гара), лакираха ги , изпекоха лака и дадоха 2 години гаранция.

След 2 години и 2 месеца вече лака се люпи на парцали :).Затова този път искам защита с UV фолио.

Edited by katri71

Хаха, и аз там ги лакирах и след това се обелиха. :) Гаранцията на лака при мен беше 1 година и към 2-рата година започнаха да се белят. Сега си мисля да пробвам само с полиране колко време ще издържат и евентуално по-нататък пак лак или фолио.

Edited by Pavel_Pavlov
Предходно мнение не се цитира

Само с полиране ефекта е краткотраен.След 6 месеца пак ще трябва да се повтаря процедурата.

На 28.09.2020 г. at 8:31, katri71 написа:

Някой може ли да ми препоръча за Пловдив сервиз , където да ми полират качествено фаровете и да ги запечат с фолио?За предпочитане фолиото да е на 3М.

Преди малко повече от 2 години полирах фаровете в АУТОБОТ (сервиза до централна гара), лакираха ги , изпекоха лака и дадоха 2 години гаранция.

След 2 години и 2 месеца вече лака се люпи на парцали :).Затова този път искам защита с UV фолио.

След 3 години точно с такова фолио пак пожълтяха и матираха и са за полиране.Предполагам ще е по сложно защото трябва да се махне фолиото

първо.

• Confused 1

Мога да ти предложа полиране и запечатване с покритие за фарове като на снимката. Цялата процедура ще струва 30лв.263c3d2e84eebc64b2ed9d9e581b1350.jpg

Изпратено от моят MI 8 Pro с помощта на Tapatalk