Jump to content
katri71

Полиране на фарове

Recommended Posts

Някой може ли да ми препоръча за Пловдив сервиз , където да ми полират качествено фаровете и да ги запечат с фолио?За предпочитане фолиото да е на 3М.

Преди малко повече от 2 години полирах фаровете в АУТОБОТ (сервиза до централна гара), лакираха ги , изпекоха лака и дадоха 2 години гаранция.

След 2 години и 2 месеца вече лака се люпи на парцали :).Затова този път искам защита с UV фолио.

Редактирано от katri71

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, и аз там ги лакирах и след това се обелиха. :) Гаранцията на лака при мен беше 1 година и към 2-рата година започнаха да се белят. Сега си мисля да пробвам само с полиране колко време ще издържат и евентуално по-нататък пак лак или фолио.

Редактирано от Pavel_Pavlov
Предходно мнение не се цитира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с полиране ефекта е краткотраен.След 6 месеца пак ще трябва да се повтаря процедурата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 28.09.2020 г. at 8:31, katri71 написа:

Някой може ли да ми препоръча за Пловдив сервиз , където да ми полират качествено фаровете и да ги запечат с фолио?За предпочитане фолиото да е на 3М.

Преди малко повече от 2 години полирах фаровете в АУТОБОТ (сервиза до централна гара), лакираха ги , изпекоха лака и дадоха 2 години гаранция.

След 2 години и 2 месеца вече лака се люпи на парцали :).Затова този път искам защита с UV фолио.

След 3 години точно с такова фолио пак пожълтяха и матираха и са за полиране.Предполагам ще е по сложно защото трябва да се махне фолиото

първо.

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа полиране и запечатване с покритие за фарове като на снимката. Цялата процедура ще струва 30лв.263c3d2e84eebc64b2ed9d9e581b1350.jpg

Изпратено от моят MI 8 Pro с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...