Jump to content
ultrashock

FM - Американски към Европейски формат

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам CR-V 2016 година внос от US и радиото, както се досещате е през 0.1 единица, т.е. показва само нечетните, Съответно не мога да настроя радия, които са четни, например 97.00, 96.2 и т.н. Има ли начин това да се настрои от някъде?

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравей,

 

Настройка от потребителския интерфейс, няма.

 

Според мен не може и да се препрограмира.

 

Решението е да "присадиш" от европейска. така направих аз.

 

Не работи само компаса, или поне на това което аз присадих липсва компас. мисля, че европейски нямат компас.....  всички, който аз съм виждал нямат, но може и някой да имат, не знам.

 

Става лесно...

 

Ако имаш нужда от повече инфо пиши.

 

поздрави,

Редактирано от ikurtev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално американската с навигация ли беше? Когато я смени успя ли да вържеш горния дисплей с навигацията и да ти показва кое е радиото? Можеш ли да си сверяваш часовника на колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, не беше с навигация. да, мога да сверявам часовника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарал си късмет че не си фабрично с навигация.При мен часовника се сверява само от оригиналната.Не може от волана. Когато сложиш европейската не съвпадна само един куплунг, но точно той връзва навигацията с кан шината с колата.За съжаление не мога да намеря описание на пиновете за да я вържа.Пробвах няколко варианта, но не се получи. При теб съвпаднаха ли всички куплунги. Дали си направил снимки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите!

Ясно, сега остават два варианта - или да се търси европейска или да се мисли за нефабрична.

А някой има ли успех с монтиране на външна система - Android например и ако да, кой модел и от къде?

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, tenev написа:

Изкарал си късмет че не си фабрично с навигация.При мен часовника се сверява само от оригиналната.Не може от волана. Когато сложиш европейската не съвпадна само един куплунг, но точно той връзва навигацията с кан шината с колата.За съжаление не мога да намеря описание на пиновете за да я вържа.Пробвах няколко варианта, но не се получи. При теб съвпаднаха ли всички куплунги. Дали си направил снимки?

Да, конекторите бяха същите, аз търсих да намеря със същия брой конектори. щот има разлика, някой са с 5, други с 4. моя например е с 4 -ри.

Е не е късмет, просто не исках навигация..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...