Jump to content
hondec

1.6 idtec

Recommended Posts

Здравейте колеги.

От две години карам CRV 3-то поколение 2.0 бензин на газ, много съм доволен и вече съм фен на марката и модела. Време е за 4-то поколение и окото ми са грабнали фейслифтовите модели след 2015г.  В последно време всичко което ми харесва, като отворя обявата е 1.6 dtec 160 к. с. Та въпроса ми е има ли колеги с опит с този модел, че почти нищо не намирам като мнения за него... проблемен ли е мотора, има ли си негови болежки като измине някои друг километър и опита от БГ нафтичката :)че прочетох няколко статии в които ми се стори доста прехвален, а реални мнения почти не срещнах. Ще съм благодарен да чуя какво ще кажат колегите с такива мотори. Благодаря предварително. 

Редактирано от hondec
Правописна грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Току-що, simo vtecman написа:

Колега,това е от испанския форум.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да взема моето сега се бях огледал в такова.Но като разбрах че нов DPF филтър е 6000 лв без ДДС и рязко се отказах и проучването ми спря до тук . :) На следващия модел е 1200 лв.  ''само''.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 12 часа, simo vtecman написа:

Колега,това е от испанския форум.

 

Не ми го отваря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, tenev написа:

Аз преди да взема моето сега се бях огледал в такова.Но като разбрах че нов DPF филтър е 6000 лв без ДДС и рязко се отказах и проучването ми спря до тук . :) На следващия модел е 1200 лв.  ''само''.

Оле... и аз ще размисля май 😃

По- добре ще е май да гледам за някоя канадка да не си чукам главата после. Гледам ти си с такава май. Сподели мнение, има ли ядове..... газифицира ли я? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газифицирана от около 40 000 км.Прочети в по-долните теми има доста и подробно писано за газификацията ,мултимедията,скоростни кутии и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...