Jump to content
Glavanov

...придърпва на полусъединител

Recommended Posts

здравейте колеги,

 

От близо година насам периодично ми се случва при потегляне от място на полусъединител се получава едно придърпване... като тласъци. Случва се рядко и без накааква закономерност.

Днес на светофар го почувствах доста по-изразено. след това 3-4 потегляния без това явление.

Съединитлят за сега не плъзга и отделя приблизително в средата от активния ход на педала... не се усеща твърд, ама и аз съм 0,125 тона!

Може ли да му е дошъл ред? По километраж 160К (това под секрет нали... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай ,то ще покаже. Според мен е съединител. Моя е на 224 к и тръгва като елекромобил , плавно и т.н. Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене проблема излезна горна помпа на съеденителя, така беше 8-10к километра и изведнъж педала омекна и спря да се връща, най вероятно и при теб скоро време ще стане така, 15к километра карам още със стария.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е нещо по трасето, може да пробваш първо да смениш спирачната течност, ако не е сменяна до сега, ако не се повлияе, тогава ревизия на помпите. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе мина ми на акъл, че може да е нещо по хидравликата... Като за начало ще сменя течността. Сега се сещам, че е на отделен кръг със собствено казанче.

От опит... или ще се подобри положението или ще се срине бързо някоя от помпите с новата течност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...