Jump to content
Боря

лампите за vsa и удивителният знак

Recommended Posts

Здравейте колеги, от известно (три седмици) ми се включиха лампите за vsa и удивителният знак. При първоначално палене на колата, свети само удивителният, след 10 мин горе-долу се включва и vsa  знакът. При направена диагностика излизат грешите 61-01 и 84-01 (battery voltage failure и sensor logic failure). Ако някой има инфо дали мога сам да ги оправя без диагностика ще съм благодарен, тъй като след триене с диагностиката отново се появяват. В заключение искам да попитам, ако някой знае дали при това положение работи vsa системата, тъй като не мога да преценя кога работи и въобще как се разбира дали работи. Благодаря отново! Поздрави 

 

Редактирано от Zlatozator
Заглавие "Хонда акорд 7 2,4 2003 г" не говори никому нищо. Особено в този раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,


Аз имах подобен проблем, но кодовете бяха различни. При мен метода от клипа помогна и след ресетването не са ми светвали лампите.
Ако след изчистването на грешките лампите светнат отново - значи няма да стане само с ресет.
Докато ти свети VSA, системата не би трябвало да работи.

 

Редактирано от Mast3rX
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, твоите грешки какви кодове бяха? 

 

А идеята на резетването каква е, дава се на късо ли 😁😁😁🤔

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня точните номера, но съм сигурен, че описанието беше различно.
При мен лампите светнаха след като в сервиз ми направиха диагностика с програмата Launch. 
Това стана непосредствено преди да закупя колата, след което собственика на автосалона с помощта на този клип ресетна VSA и тригъгълника. 
Не съм извършвал процедурата лично, за да дам точни указания, но освен окъсяването си спомням, че трябва да се даде на контакт, натиска се педала на спирачката и т.н. 
В клипа е обяснено и показано как точно да изпълниш и двете процедури. 
 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...