Jump to content
batkosio

Модели на Хонда

Класация на дизайн   

173 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Мисля, че бях изчерпателен. Все пак щеше да е по-добре да е възможен повече от един отговор...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна на 4-та Прелюд е недостижим все още,няма такава изящна и хищна кола,интериора и е смайващ...(много баровци с Меседес и Бмв са го споделяли,като съм ги возил)!П.С Забравил си Прелюд 5,и Акордеоните нещо си ги обединил....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна на 4-та Прелюд е недостижим все още,няма такава изящна и хищна кола,интериора и е смайващ...(много баровци с Меседес и Бмв са го споделяли,като съм ги возил)!П.С Забравил си Прелюд 5,и Акордеоните нещо си ги обединил....

Не съм го забравил, но за да не останат другите модели пренебрегнати... А акордеоните имат 3 фенове май само- Ники DJSprite, Mainata и Benji CRX :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pit

LEGEND 2007 :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се чудих между Прелюда 4 или S2000,но Прелюда се оказа победител(може би защото много искам такъв да имам,ама като избързах ще карам сивика)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

за мен NSX е номер 1 :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

защо няма civic 3g. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

не мога да повярвам че с2000 е пред нсх според вас.....няма друга кола като нсх-а и то по всички показатели,освен по брой места.но сравнено с кола кто с2000 май не е по-зле....с2000 губи много коне от мотора до колелата,това е факт.нсх-а е революция в почти всички отношения и е най-яката мания излизала от заводите на хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1
Отговорено (Редактирано)
:angry: 4уствам се пренебрегнат колеги,ами липсва 7мата генерация СИВИК :huh: Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо става въпрос за дизайн бе батка :angry:. За*би колко % губи до колелата :)

 

Иначе нищо не разбирате като гледам класацията :) .... най-яката е интеграаааа type R :huh:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

Според мен тази тема е безмислена, най-малко колите би трябвало да се разделят по класове. Как да сравниш NSX със CIVIC или JAZZ например? Появяват се и разни ACURA дето повечето не сме виждали никога :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) 4уствам се пренебрегнат колеги,ами липсва 7мата генерация СИВИК :P

Не се 4увствай така колега,братов4ед ми кара един седан 2003 и трябва да си призная 4е много му завиждам ;) С едни хубави джанти става Nо1. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) 4уствам се пренебрегнат колеги,ами липсва 7мата генерация СИВИК :P

Не се 4увствай така колега,братов4ед ми кара един седан 2003 и трябва да си призная 4е много му завиждам ;) С едни хубави джанти става Nо1. :blink:
моята е със заводски все още ,хо и такава си я харесвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо става въпрос за дизайн бе батка :). За*би колко % губи до колелата ;)

 

Иначе нищо не разбирате като гледам класацията ;) .... най-яката е интеграаааа type R :P

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф,аз не съм виждал модел на Хонда с лош дизайн,но ако трябва да бъда по-конкретен,мисля,че сивик5 или прелюд4 трябва да спечелят в тази класация. Ако някоя друга марка може да се похвали с такъв дизайн и то в началото на 90-те години...просто незнам...аз ще се гръмна...революция бих казал,революция! Раздвоен съм,ще хвърля чоп сега и ще цъкна к'вото се падне :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes
Отговорено (Редактирано)

Е тва е гадно... всичките :) ! Искам от всяка по една, ама най-много Прелюд 4-та, С2000, НСХ, Сивик4 и 5-та, ЦРХ 2-ра, Акорди купе-та :P , Интегра, само за реда им не знам :blink: ...

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе , въпреки 4е може някой да не е виждал на живо Accord Coupe ;) ...майтапя се .., гледам 4е моята категория е 3-та за сега ... и аз не съм съгласен за обединяването на 3-те ген. Accord ...5-тата си е жив оргазъм ...мнооо ясно 4е съм пристрастен :):P ,но както каза някой по горе щом е Honda е Cool :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

Хе хе , въпреки 4е може някой да не е виждал на живо Accord Coupe ;) ...майтапя се .., гледам 4е моята категория е 3-та за сега ... и аз не съм съгласен за обединяването на 3-те ген. Accord ...5-тата си е жив оргазъм ...мнооо ясно 4е съм пристрастен :):P ,но както каза някой по горе щом е Honda е Cool :blink:

;) kолега,подарявам ти последната генерациа АКОРД КУПЕhttp://i194.photobucket.com/albums/z118/ge...accord07_01.jpghttp://i194.photobucket.com/albums/z118/ge...accord07_06.jpghttp://i194.photobucket.com/albums/z118/ge...accord07_02.jpgхвани се за някъде здраво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest galche

Аз също смятам,че самата класация е мънички недоизпипана.Но все пак съм на мнение,че няма друга като прелюд-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мерси колега :) , аз естествено следя развитието на модела ,имам ги тези още като излязоха ...само не мога да намеря снимки на интериора ..там представям си каква е лудница :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайн колеги,дизайн!!!;););) S2000За мен това е колата с най-як дизайн :wub::);) S2000 Hard TOP!! :bg:;):bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Хора само S2000 това е колата за мен ))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) kолега,подарявам ти последната генерациа АКОРД КУПЕhttp://i194.photobucket.com/albums/z118/ge...accord07_01.jpghttp://i194.photobucket.com/albums/z118/ge...accord07_06.jpghttp://i194.photobucket.com/albums/z118/ge...accord07_02.jpgхвани се за някъде здраво ;)

Бих казал ми харесва само профила . Другото е все едно гледам следващата генерация на ауди S4 ,S5 или S6 :wub:99% че това няма да е акорд купе .... поне силно се надявам .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз и на дизайн предпочитам НСХ пред С2000 или който и да е друг модел на марката.тия новите са симпатични,но малко трудно се отличават вече от останалите.въпрос на вкус явно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша няма ... или поне са малко ... хонда лого например ;) .. Всички си имат някаква красота и особено излъчване ... но 8г СИВИК кърти мивки !!! говорим за пробив в дизайна изобщо не само на хонда . Общото според мен е че винаги наблягат на агресивния дизайн , което доста ме радва ! ;) Интересно ми стана ще главния дизайнер на ПИНИФАРИНА беше Японец !!! после ми говорят за европейски и японски дизаин .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ludemir

КОЛЕГИ ТУК ОТСЪСТВА ПРЕЛЮД 3 ГЕНЕРАЦИЯ , КОЯТО СИ Е СУПЕР ГЪЗАРИЯ И КРАСАВИЦА ОТВСЯКЪДЕ , СЪЩО ТАКА ЛИПСВА И ХОНДА ВИГОР КОЕТО СИ Е СУПЕР СПОРТНА ЛИМУЗИНА ,ДА КАЖЕМ ДОРИ ПО КРАСИВА ОТ АКОРД 95 Г. НАПРИМЕР СЪЩО ТАКА ЛИПСВА И СИВИК 93-95 КУПЕ КОЕТО СИ Е ДОСТА ЛЕГЕНДАРЕН И КРАСИВ АВТОМОБИЛ ОТ БЪРЗИ И ЯРОСТНИ 1 ЧАСТ , НО NSX 91 ГОДИНА ГОСПОДА ФЕНОВЕ Е ВЪРХЪТ НА СЛАДОЛЕДА ,КАТО ИНЕРИОР И ЕКСТЕРИОР НЯМА РАВНА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Оффф,аз не съм виждал модел на Хонда с лош дизайн,но ако трябва да бъда по-конкретен,мисля,че сивик5 или прелюд4 трябва да спечелят в тази класация. Ако някоя друга марка може да се похвали с такъв дизайн и то в началото на 90-те години...просто незнам...аз ще се гръмна...революция бих казал,революция! Раздвоен съм,ще хвърля чоп сега и ще цъкна к'вото се падне :)

Колега NSX също е от тези години :) И според мен това е колата, която трябва да спечели, но просто според мен хората гласуват за другите модели или защото не са запознати с дизайна на NSX или защото гласуват за кола, която е по-достъпна. Надявам се да е второто :) Редактирано от VTEC Inside

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само NSX :) ... стига сте сектантствали и лъгали !!! тука ще излезе че харесвате повече акорд комби отколкото S2000 и NSX :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна на 4-та Прелюд е недостижим все още,няма такава изящна и хищна кола,интериора и е смайващ...(много баровци с Меседес и Бмв са го споделяли,като съм ги возил)!П.С Забравил си Прелюд 5,и Акордеоните нещо си ги обединил....

Не съм го забравил, но за да не останат другите модели пренебрегнати... А акордеоните имат 3 фенове май само- Ники DJSprite, Mainata и Benji CRX :)
И аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само NSX :( ... стига сте сектантствали и лъгали !!! тука ще излезе че харесвате повече акорд комби отколкото S2000 и NSX :)

Просто не ми харесват нсх-а прилича на ферари и затова не ме кефи а с2000 майкооо подигравка ссъс спортния модел на трабант така че няма как да гласувам за тях освена ако не мем подкупят с това под капака им :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за прелюд 4г щото само него мога да си позволя :thumbs1: ако имах толкова пари за NSX щях да си купя Supra :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трудно е 4овек да избере само един модел за анкетата като пове4ето от моделите в нея са с уникален дизайн :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен цялата тема е за recicle bin :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мерси колега :thumbs1: , аз естествено следя развитието на модела ,имам ги тези още като излязоха ...само не мога да намеря снимки на интериора ..там представям си каква е лудница :hondarulez:

все о6те този модел е прототип и няма снимки на интериора

Публикувано изображение[imghttp://i194.photobucket.com/albums/z118/georgivanov1/honda-accord-coupe---16.jpg[/img]

Публикувано изображение

за сега толкова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...