Jump to content
626

Драг Сливен 12/13.09 2020

Recommended Posts

Здравейте, по календара на Бри4ка видях, че ще се състои упоменатото събитие. Обаче тъй като предната година поради някакви недоразумения в организацията състезанието отпадна. Някой има ли информация дали този път всичко ще е наред, мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за всички колеги които се пускаха и нахъсано с желание подобряват своите резултати. Пиша като зрител и наблюдател, става ми любопитно, къде са онези Сивици от преди 5/6 години където участваха, караха ги на платформи и изглеждаха сякаш идват от американска драг надпревара, реално бяха страшно подготвени. Липсват ми тези години

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година 05.2021г. отново абсолютно слабо представяне. На тренировките само един Сивик англичанка с б серия и към края още една 5-та :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Авто среди 2010 vs 2020

-преди: кола над 3 бона си богаташ и не си за там. -сега: кола под 10 бона си бедняк и не си за там.

-преди: 1 чифт втора употреба гуми за две години пИрфе ш'от сиромашия. -сега: по 1 чифт всяко лято и всяка зима.

-преди: 150коня совалка. -сега: 250коня слаба совалка.

-преди оправдания: изтърваш трета, лоши гуми, студен асфалт, заминал съединител,пуснат климатик, всичко от шофьора.

-сега оправдания: не съм превключил от градски режим на състезателен режим, всичко е от update на софтуера.

-преди счупиш нещо, побългариш го от сиромашия, развиваш брутална креативност и инженерна мисъл.

-сега счупиш нещо, сменят само с оригиналдЪ и ги е страх да сложат болче кръстато ако от завода е било за права отвертка. -преди: градска сбирка 100 човека в една компания- забава

-сега: градска сбирка 20 групички по 5 човека хейтят другите групички- бой

-преди: гонка 90коня срещу 190коня за кеф с пределно ясен резултат за шоу.

-сега: 360 коня не се пуска срещу 370 заради НЕ-update-натата кутия.

-преди: видиш патрулка спираш им сам, разбрани хора знаят за какво иде реч, глобяват те, няма катастрофи.

-сега: патрулка те спира и ти пише демонстративно 3000лв 1г. без книжка, хората бягат, удрят се.

-преди: дизел, бензин, метан или оцет нямаше значение, важното е да си в кюпа.

-сега: злоба срещу едните и другите горива по цял ден, всеки ден.

-преди: веднъж в седмицата 4 човека по 5лв общо гориво, избирате дестинация.

-сега: мама и тати напълнили резервоара, София-Варна през ден.

-преди: счупиш си колата, двама носят части, още двама сглобяват и след час раздаваш газ.

-сега: счупиш колата, единствената помощ е да ти извикат познат с пътна помощ.

-преди: някой, някъде аджеба измисли нещо,постне го у форума, сложи снимки и описание как да си го напрайш, оставя си и номера ако нещо не се справиш да го питаш .

-сега: егоизъм и финансови изгоди за всичко де шо си измъдрил. Не че нещо ама е така да си знаете просто...

Взех го накъде от фейсбука но пича е спестил доста даже.

А аз съм от школата на Гошо карбуратора, Tsunami тунинг и Prospeed, демек много преди 2010-та година.

Сега се върнах така да се каже към хобито да правя една стара кочина сивик и такъв филм е че съм на път да се откажа на пенсиониране, ако ми останат годинки да я направя.

Та ето за това, накратко.

Редактирано от Alexmanovvv
редакция текст
  • Харесвам 1
  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...