Jump to content
А. Д.

Рибари, риболовци, къмпингари и други почиващи.

Recommended Posts

Здравейте,

 

Реших да пусна темата за идеи, съвети и общи приказки за места за  риболов, пикник, излет и т.н с нашите Хонди. Преди имах ЦРВ 1 ва ген и нямаше толкова значение какъв е пътят. Сега съм с  Сивик 8 ген и вече се замислям къде карам.

Та дайте идея къде е по-добре за риболов този уикенд- на язовир Батак или на Голям Беглик.

Приемам всякакви мнения и съвети.

 

Редактирано от Andon D.
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Беглика бях миналата седмица на палатки за 4 дена. Рибари имаше, но покрай нас беше слабо, дори не съм си носил такъмите. Пътят през отбивката за местност Чатъма е доста зле, но ако се внимава и бавничко не е проблем за леки коли, джипове с каравани също минават. Имаше доста хора, но обстановката е много добра и там където бяхме ние нямаше боклуци. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Аз не съм рибар, много ми хареса за отдих,а може и за риба язовир Палици. Бяхме за няколко дни миналата есен. Хотелската част и кухнята са добри. Намира се на няколко км. до гр.Елена

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за препоръките.

 

Да разкажа за моите преживявания. Казаха че на яз.Батак не излиза риба заради безброй джетове и друи лодки и ни препоръчаха яз. Тошков чарк, преди Беглика, имало спортен риболов. Природа много красива, пътя ужас. По едно време бяхме на такъв офроуд, че с ЦРВ- то не съм правил, но на сивика му се наложи. Стигнахме там и ни казаха -няма риба, не може да ловите. Хайде обратно към беглика, преди язовира вдясно има табела за спортен риболов -Горско стопанство Беглик.  Там начесахме крастата и уловихме 10 бр добри екземпляри 😜. Също красиво място, но изоставено. Един хотел неработещ мисля, че Елите се казва стои и се руши. Просто жалко.

Та това беше нашия излет.

Наслука на всички и бъдете здрави.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...