Jump to content
Julian Voinov

Диагностики възможности на HDS или DELPHI

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам едно питане към вас!

До сега бях все Опелджия цели 5 бр чак до 2008 г стигнах, и да си призная много съм ползвал Опкома им за най различни отключвания на глезотиики и диагностика разбира се! Въпроса ми е как стоят нещата при Хонда не професионално разбира се, има ли възможност да се отключи някоя екстра и така. Както и кой е по-добър софт HDS или Delphi става въпос за нещо от алито. ELM си имам. Благодаря.

 

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм закачал на Делфи и да ти кажа не съм особено очарован за дизела. Показва малко повече неща от ELM, например температура на маслото, корекции на дюзи. Предполагам, може да изчисти и някои грешки, които с ELM не може. Например корекциите на дюзите ги показва с точност 1-ца. Което е доста зле. Същото Делфи на ваг ги показва с точност 0.1.

Та явно зависи от марката и японското си търси специфична диагностика, каквато е HDS. Търся някой от Варна, който може да ме закачи. Срещу заплащане разбира се, но засега не съм намерил.

Не съм чувал да може да се отключват някакви екстри с HDS, освен да се програмират ключове.

 

 

Редактирано от Bizzito
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могат нито с HDS ,нито с Delphi. Поне не с тия от Китай. Пробвал съм и двете на акорда ми( ръчни скорости). Само живи данни и четене на грешки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ триене на грешки, освен четенето.

 

Също така има и следните функции за CR-V 3rd generation, които могат да бъдат изпълнени:

 

122406698_263267408428850_2070892779086484217_n.thumb.jpg.4a0ea4c9f7a6ae765005440dacdf0aa2.jpg

 

Пробвал съм ги без "инжектор програмиране" и "Зануляване на ECP/PCM".

 

С Delphi няма опция за промяна на парамети.

 

Редактирано от Etsp1111
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...