Jump to content
Гога

Проблем в хидравлика

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам един проблем с хидравликата когато съм на място и въртя волана се получава една вибрация която е доста силна.Когато съм в движение или колата има обороти не се усеща но на място въртя ли нещо я тормози смених хидравлична помпа ноо същата история ... колата е 2.2 дизел 2005

Редактирано от Гога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно на място усилието е най-голямо...и въртене а място е неприемливо, трябва да има леко движение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил съм свидетел на друг автомобил, след сваляне на магарето и съответно прещипване на маркуч между него и купето, да предизвиква адски вибрации, голямо чудене беше докато се установи. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е вероятно ако маркуча е рециклиран да е от него,и при мен го има това но при положение колко струва оригиналния съм  го преглътнал

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклиран е да и казаха че нещо не е направен както трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Гога написа:

Рециклиран е да и казаха че нещо не е направен както трябва

А като е рециклиран, демпфера по средата сложен ли е?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам какво е направен предишния собственик го е рециклирал някой ако може да предложи сервиз къде могат да го оправят ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
23 hours ago, Гога said:

И аз не знам какво е направен предишния собственик го е рециклирал някой ако може да предложи сервиз къде могат да го оправят ?

Здравей колега!

 

Точно вчера успях да оправя моя маркуч. Рециклиран от https://www.google.bg/maps/place/Авто+Дирос+-+хидравлични+маркучи/@42.715737,23.3238441,17.88z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x2a353dcf0f29f78b!8m2!3d42.7166034!4d23.3233832 и монтиран от мен. Всичко за час и малко работа - 50лв!!! 

Момчетата са много точни и за 35-40 минути ще ти го рециклират. Никакъв проблем със свирене на помпата и като цяло не виждам и чувам разлика с оригиналния!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...