Jump to content
lelemale13

Един много интересен клип

Recommended Posts

Показва в блиските години дори месеци какво ни чака с сигурност е интересното и вълнуващо но и робството ни е в кърпа вързано.

 

 https://youtu.be/jqn03wusC4M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко е интересен. Развива конспирации, прикрити с думите „нека оставим конспирациите на страна“. Казва някои факти и ги украсява с негови заключения и непотвърдени връзки. После казва, че това е обективно. Човекът просто е набарал рецепта за популярност – очевидно е, че това се харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фактите ми се съруват интересни и намерението да свърже човека дирекно към интернет всъшност ще си е направо друг свят(реалност). А кое е конспирация и кое прикриване на истината чрез тях ще покаже блиското бъдеще, поне на мен това ми се вижда вълнуващо, въпреки че крие доста възможни опасности.

Изпратено от моят Redmi 3 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Neuralink е интерфейс между човек и машина – устройство. Аз поне не съм чувал Мъск да е правил твърдения, че хората ще се свързват директно с интернет. Това е просто едно от предположенията на автора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да думата дирекно не е подходяща.
Но е казал че ще пуска музика в мозъка мисля че и образ ако не е успял вече ще успее скоро а също "устройството ще може да стимулира производството на окситоцин, серотонин и други химикали в човешкия организъм." Аз не бих си го причинил но повечето хора да.

Изпратено от моят Redmi 3 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...