Jump to content
Тъмнозелен самурай G86-P

Заден спойлер/антикрило Акорд 6

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Някой знае ли дали са еднакви задните спойлери ( от тия по-малките, не като Тип R) за акорд 6 седан и хечбек? Дали от хеча става на седан и обратно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, Благовест Калински said:

Спойлерите са различни, но можеш да сложиш от хеч на седан и обратно ;)

 

мерси много👍 и мен ми се въртеше нещо такова...)))

 

Редактирано от Accord 1,8i LS 2001

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седана в средата е по-нисък и седи в тая област, като лип малко ... докато н хеча си е нормален ... вероятно двете купета имат разлика в аеродинамиката , затова и спойлерите са различни. А ако искаш нещо по-семпло, имам лип от акорд 7ма... Мислех да го слагам на моята 6та , но е по-извит и няма кой да ми го преправи адекватно, а на мене не ми се занимава ако трабва да съм честен..

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
4 minutes ago, Благовест Калински said:

На седана в средата е по-нисък и седи в тая област, като лип малко ... докато н хеча си е нормален ... вероятно двете купета имат разлика в аеродинамиката , затова и спойлерите са различни. А ако искаш нещо по-семпло, имам лип от акорд 7ма... Мислех да го слагам на моята 6та , но е по-извит и няма кой да ми го преправи адекватно, а на мене не ми се занимава ако трабва да съм честен..

 

благодаря за уточненията и на мен ми се виждат мааалко различни ама от хеч със 121 и 119,5 болтово разстояние трябва да стане на седан, иначе тия големите от Type R нещо не ми харесват много, виждал съм на седани и с лампа (трети стоп) по средата и без, а на хеч  не съм досега, но може да си зависи и от комплектацията, от седмица е тегаво на 6

Редактирано от Accord 1,8i LS 2001

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , тегаво е от 7ца.... Чудя се какъв лип спойлер би паснал без преправяне, но аз пък държа да е лип. Възможно най-семпло и красиво да е ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7 minutes ago, Благовест Калински said:

Да , тегаво е от 7ца.... Чудя се какъв лип спойлер би паснал без преправяне, но аз пък държа да е лип. Възможно най-семпло и красиво да е ..

Аз съм се убедил, че не е ли оригинално, не е като хората...

 

 

Редактирано от Accord 1,8i LS 2001

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 8/7/2020 at 8:14 PM, Благовест Калински said:

Да , тегаво е от 7ца.... Чудя се какъв лип спойлер би паснал без преправяне, но аз пък държа да е лип. Възможно най-семпло и красиво да е ..

Сдобих се с оригинално спойлерче за шестица, няма оригиналните болтове и подложки, но мисля, че не е проблем да оформя такива. Някакви съвети и трикове за монтажа и свързването на третия стоп? Единствено видях, че има технологични места за разпробиване на задния капак отдолу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7 hours ago, Благовест Калински said:

Можеш да вземеш сигнал от стоповете

Благодаря, откъде е по-подховящо от ляв заден или от третия стоп под стъклото? Има ли някакви проблеми при свързването, някои изключват третия и го закачат на спойлери, други го оставят и присъединяват спойлеровия. Не му знам мощността изглежда диоден, инсталацията издържа ли направо да захрани и спойлери?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно ще ти е от третия стоп. В паралел. Няма никакъв проблем за инсталацията. Аз карам с четири стопа от 13 години :) .

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, _pileto_ said:

Най-лесно ще ти е от третия стоп. В паралел. Няма никакъв проблем за инсталацията. Аз карам с четири стопа от 13 години :) .

Много благодаря, колега! Че ме наплашиха с разни неиздържане на инсталации, слагане на релетета  и пр. Значи хващам от третия без да го изключвам, малко коледна елха ама карай...)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...