Jump to content
vegata

Сервиз БУЛТРАКО

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Пичове някои има ли впечатления от сервиза на БУЛТРАКО че не съм чул никакви отзиви досега.Искам да си откарам корубката там за 1-2 неща.Може да задавам глупав въпрос , но като знам фирмения сервиз на VW какъв еее... . Плаша се.нещо ми прекъсва колицата та за това питам.Все пак трябва да се справят добре нали затова са фирмен сервиз но.... знае ли човек

Редактирано от vegata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не разбират!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vegata

Е като не разбират към кои да се обърна с некъв стенд за диагностика или там каквото тряаа да се напраи.Че това не са еврокошничките всеки да отбира от тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veno

незнам, аз ходих при тях казаха ми че ми работи ламбда сондата от тяхната диагностика. После ходих другаде със газоаноализ и казаха че не ми работи, бях си купил една универсална сложиха я и ми казаха че работи. Така че незнам, в Бултрако като не им хвана нищо диагностиката казаха дай да пробваме с реглаж на клапани, дай ако искаш да изчистим дюзите... то с пробване на всичко и баба знае. Ако искаш пробвай все пак, може да ти открият проблема, диагностиката е 30 лв. колкото навсякаде. Аз говоря за сервиза който е към Бултрако. Знам че има някакъв сервиз в Горубляне там нямам идея каква е хавата. Може да пробваш и при Омбре, но там не съм сигурен как са с диагностиката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си купя хондата в средата на април, я закарах в споменатия сервиз на Горубляне. За диагностиката взеха 20 лв. Направи ми добро впечатление, че бяха словоохотливи. Дават и разпечатка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламбда сонда се мери с осцилоскоп. Това че са словоохотливи нищо не значи :D И всеки стенд вади разпечатка. Номера е кой и как разчита тази разпечатка и данните от стенда. А за това се искат много познания и то из основи за работата и управлението на горивната система на ДВГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм забелязал че в доста от официалните  сервизи на марки коли -не говоря за хондовите ,има хора набедени за механици ,които изобщо не знаят защо са там и какво правят .Продължава да се шири из цялата страна шуробадженащината -може нищо да не става от него ,ама требе да е нашето момче !

Като ти окепази колата -изкарват ти колата че била кенеф и направили всичко възможно -цитат от патил приятел !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...