Jump to content
chezare83

Регистрация на Хонда crv с десен волан КАТ Бургас

Recommended Posts

Здравейте.

Закупих си една Хонда crv 2007 година от Англия.Предстои ми да я регистрирам в КАТ Бургас.

Искам да питам някои каква е процедурата с регистрацията?Какви документи са ми нужни?И най-вече регулирането на фаровете мн ме притеснява,тъй като мисля,че на тази Хонда не може да се регулират,а трябва да закупя нови.

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много без аварийни километри!

Май месец като регистрирах моята ми искаха валидна българска застраховка, договор за покупка на колата, талоните, номера и предварително минат тест за спирачките(аз минах същия ден преди да подам документите в КАТ) . За фаровете не ми казаха нищо, в последствие ги оправих.  Цялата работа става за около час-час и половина стига да няма много хора. Ако можеш плащай таксите с карта, иначе плащаш едни излишни 5-10лв за транзакции в банката. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.Къде да го направя този тест за спирачките?Те не го ли правят на канал в КАТ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
22 minutes ago, chezare83 said:

Благодаря ти.Къде да го направя този тест за спирачките?Те не го ли правят на канал в КАТ?

Минах през канал за ГТП(за документ за спирачки) , взех бланките за попълване (около 10 мин отнема ) , платих таксите в КАТ, през техния канал да сверяват Рама и т.н., платих Еко таксата, дадох английските номера с всички документи и 30мин по-късно ми монтираха номерата, и дадоха талоните. 

 

P. S.  Отидох в 8.30 сутринта и в 10 и малко бях готов.

Ако имаш неплатени глоби ще трябва първо да ги платиш, в противен случай не ти дават талоните. 

Редактирано от Alex__

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...