Jump to content
u_bo

Honda Jazz яка измама

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

То всичко хубаво ама да кажеш колата коя е кой е джамбазина и неговата автокъща

Или само  яка реклама е това.

Редактирано от CARPERA
  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Яка реклама" на какво?!?! Тука ти загубих мисълта..... 
Не мога да давам имена и обяви в карс-а и мобилето.

Ако се замислиш - КОЛКО точно 10 - 11 годишни коли има на ПОД 50 000 км ???
И колко от тях са точния модел?  Дал съм достатъчно данни да не изгори някой.
......
Иначе извода за мен , е че явно на Хондите лесно се въртят километражите. Преди години имаше един Акорд на 350 000++ КМ и се продаваше за 140 000... 
Има марки дето масово са на по 230 до 300 000 км на тези години и няма 'уникати' на по 45 000 км :)

Редактирано от Pavel_Pavlov
Предходно мнение не се цитира
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jazz е градски автомобил и е напълно възможно да бъде на 50к за 10г. Това, че маслото е 1см. над максимума какво общи има с пробега, може да е налято повече от некомпетентност, това че волана е обшит също нищо не свидетелства за пробега. И само за сведения, тъй като познавам хора, които внасят коли е имало не един случай, в които двигателите са били пълни до горе с масло, прави се с цел консервация, когато колата не се кара дълго време, тази е била удряна, та е напълно възможно и тук да е такъв случая. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по никакъв начин не нападам никого, но да ми говориш за нереални километри, на база на това, че волана бил обшит, айде моля ти се. 

Маслото над максимума нищо не говори, нито за състоянието на двигателя, нито за километрите, може да има съвсем друга причина, две от които съм ги посочил, въобще не е трудно да сипеш повече масло от необходимото.

За консервацията на двигателя с пълнене на масло до горе, съществува като практика! 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя практика съществува? Пълнене с масло догоре или пълнене 1 сантиметър над максимума на щеката? 

 

Би ли обяснил как се консервира, като му се сипе повече масло?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълнене с масло догоре, както споменах казвали са ми го хора, които внасят коли и са имали такива случаи, според тях пазело от корозия.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картера ли пази от корозия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догоре значи до капачката, картера си е в масло и при нормално ниво на маслото. 

Айде да спрем със спама и глупавите въпроси, нито аз съм го правил, нито аз съм го измислил, ако толко си любопитен пиши на лични ще ти дам един телефон да ти обяснят, аз лично не съм се интересувал толкова. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@u_bo добави кой е търговеца или темата ще бъде премахната със съответното предупреждение за тема несъотвестваща на раздела. Все пак това е раздел "Рейтинг на търговци", а ти не даваш рейтинг на търговец. За сега казваш накратко "В Пловдив съществува Jazz, който според мен е с прикрити проблеми и неверен пробег" и нищо повече.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 25.07.2020 г. at 11:02, u_bo написа:

 е най-безобидното което става понякога.

Аз от две години не ходя на огледи , чак съм стигал до двете крайности .Търговеца да ми дига гири , но и този който ми звъни по телефона дето ми звъни да ида на оглед , ме заплашва. И ме заплашва че видиш ли искал да ми даде пари , а аз отказвам и не го очаквал от мен и щял да ме насоли на всякъде  в интернет .

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...