Jump to content
xrinik94

Дизел за градско каране

Recommended Posts

Здравейте колеги.

В процес на размисъл съм за един екземпляр 2.2 i-dtec 2012 година, който е на изгодна цена спрямо други facelift-ови. Планирам да карам колата градско-извънградско 70-30 може би. Предполагам, че ще ми кажете да си взема бензин за градско, но се изкушавам и заради ниския разход на дизела.

Има ли нещо по-специално за поддръжка или грижа, заради карането в града, съвети препоръки от вас ? Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сигурен ли си за ниския разход на дизела в града,мисля че той е извън града.Идва зима и тоя нисък разход много ще се стопи.

Помисли за бензин които да се газифицира.Предишния ми опит са все с дизели не от марката ,само съм мислил че имам нисък разход,сега наистина имам като карам бензинова Хонда на газ.

Знам че са много изкушаващи цените на дизелите замисли се защо.

Минимум прочети за поддръжката на дизела,която никак не е евтина.

Редактирано от CARPERA
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,и аз да изкажа моето мнение по твоя въпрос.До скоро карах само дизел разход извън града 5.5-6.5 ,градско 7.5-8.5 зимата студена още нагоре.Сега съм с акорд 2.0 i-vtec 156 извънградско  6-7, градско 10-11 сега ще газифицирам и като цена ще е по добре от дизела. Мисли колега и успех с покупката.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията. След известно четене в интернет пространството по темата за поддръжка на дизела, бързо се насочих към бензин. Може би ще е 2,4 с ръчна. Ще видим.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор,но са много редки за намиране. С повече търпение, винаги излиза някоя бройка.

Успех с търсенето, колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...