Jump to content
ceco_accord

Accord 7 / face lift / executive / tourer / K24A3 / AT

Recommended Posts

Добавям и бъгавото клипче обещано в първия пост.

Това е нормално тръгване от място - само се подпира дясната обувка на газта.

Автомата си изрежда предавките до 5-а. После, при чукване на газта сваля на 4-та, а при настояване с нея - сваля на 3-та.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към всички !!!

Правила на Форума:

Точка - 4.10. Забранява се коментирането в темите от разделите Купува/Продава !!!

 

Всеки коментар ще бъде премахван без предупреждение, като ще бъдете и санкционирани.

 

Ако искате да питате нещо Цецо, моля пишете му на лични или изберете друг начин за комуникация!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че колегата питащ за ръжда и гнило е получил "забележка за коментар", но такива са правилата.

 

Относно въпросът му - гнило естествено няма никъде, но отдолу има тук-таме повърхностна ръжда и е мой пропуск че не сложих снимки и на дъното. Външно няма "нито точица", а където е възниквала (веждите на задните калници) е оправяно защото ме е било срам да е красавица, и да е недолюбена. :) Има писано в "Радост и тъга".

А отдолу - както е сега, така я купих и преди 5 години, а каненките ми да я замажа, така и не реализирах - нали не я "заничам под полата" и спи в сух и топъл гараж.

IMG_5360.JPG

IMG_5363.JPG

IMG_5364.JPG

IMG_5367.JPG

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Колеги, относно колата нямам какво да добавя, освен полечка трупащите се километри пробег. :)

Ако някой я оценява, но е недофинансиран, да ми пише на лични - с оферта, за да видим дали можем да се доближим и ръкостиснем.

Знам че си имаме по една (или няколко) добри Хонди и мнозина са ненуждаещи се в обновяване на автопарка, но след толкова преглеждания на обявата - интересът към колата е неочаквано слаб. Дали съм сбъркал в отношението си към нея, или мнозинството предпочита "новият внос" в който да налее още няколко хилядарки?

  Ако и тази седмица няма интерес - колата "слиза сред народа" (по авто сайтовете). Просто не исках да обяснявам на някой непосветен, как така "червеното почва от 7200" / "защо на 2-ра то е при 120 км/ч" / "ооо, ма тя вафтомат - това немоем да го карам" / "защо отзад е с двойни спирачки" и т. н. и т. н. :)

Благодаря и на загрижените за здравето ми (и на фемилито) - всичко е наред и продажбата е свързана просто с мерака ми за друга машина. Ако тя се окаже читава - комбито ми е излишно, но ще се радвам да остане във форума, макар че - няма лошо да присъединим и някой нов член.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа. Ай честито! Много безаварийни километри и само хубави моменти на 5 континента!

Мисля да ти викам Цецо ЛЕГЕНДАТА!

  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни сгълчат за тея коментари, но да извиняват модовете.

Честитки ще приемам в друга тема и когато му дойде времето.

Иначе прозвището прегръщам и ще го нося с гордост - даже ми отива. :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стои самотно комбито в гаража.

Чака блага вест аз да му кажа.

Че някой иска го за нещо.

И ще си го гледа вещо.

 

Цифри за връзка: 0888 838369 и поне още 5-цифрена сума (в долния регистър) за придобиване.

IMG_5540.JPG

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявявам "награда за главата"

На този който купи ми колата.

 

Който ми доведе клиент за комбито, получава 5% от сумата по сделката, а ако го вземе за себе си - 8% от обявената в първия пост цена.

На 12.09.2020 колата и аз ще сме на "националната Акорд среща" във Велико Търново и там интересуващият се ще може да гледа / пипа / пробва.

Ще нося документите и ако някой е дошъл с парите - ще се прибирам с влака. :) Ако е безпаричен, но амбициран - ще ми гостува в Монтана.

 

Акорда не е пускан в нета, така че, четящо размишляващите - имате апокрифна информация.

 

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

Извинявам се за спама и няма да се сърдя, ако получа наказание, но ако го продадеш в Търново, ще те закарам до Монтана, няма да те оставим да се прибираш с влака :D

 

  • Харесвам 1
  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...