Jump to content
stany681

Задно дясно колело - залепва

Recommended Posts

Давайте да затворим темата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dandilov, интересно ми стана ако си правил експеримент как е спирачната течност след 3 години каране и ако има някой 3 години с доста по-малко каране. За 7 години бях сменял спирачна течност 1 път на предната Хонда. Проблеми до ден днешен не е имала и при новият собственик обаче се кара всеки ден. Интересно ми е ако стои повече какво се случва но то пак зависи сигурно дали е в гараж или навън.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Експерименти не съм правил, а одисеите, които преживях с моята кола ме убедиха в това.

Преди 7 години я купих, "Горублянка" от Италия. В началото смених спирачната течност и маркучите. Изтече такава странна мътилка от маркучите и спирачните апарати, че не е истина, а в казанчето течността беше потъмняла, но почти бистра. След 4 години реших да сменя пак течността и в началото започна да излиза пак доста мътилка. Миналата година пак я смених (тоест 2 години след последната смяна). Нямаше мътилка. Тази година на ГТП, задно ляво не хващаше както трябва. Рециклирах спирачен апарат и майсторът каза, че е имало много наслоена и запечена мизерия в него. Смених пак течността, че нали трябваше обезвъздушаване.  Съжалявам, че не рециклирах и двата, а само левият! Но пък десният не даваше никакви признаци. Сега съм наясно, че и той има същата гняс в него и след време и той ще направи поблеми...

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на самата накладка има две пъпки 

горната я вземаш с флекса и проблема е решен 

смених всичко докато  стигна до нея

повечето не пасват идеално и буталото я притиска накладката се гриви леко и грее 

Редактирано от NObretenov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...