Jump to content
georgiev87

Грешка в работата на еърбеговете

Recommended Posts

Здравейте,колеги.Днес ми светна лампата за горепосочената грешка след като се качи познат на задната седалка.Та въпроса ми е нещо сериозно ли е като индикация и дали мога да продължа да си карам хондата акорд  2.4 АТ  без притеснения.Лек ден на всички и безаварийно каране,и същевременно благодаря на всички отзовали се на въпроса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е щракнал колана в другата закопчалка,а не в тази предназначена за мястото на,което е седял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 1 час, zograffa написа:

Вероятно е щракнал колана в другата закопчалка,а не в тази предназначена за мястото на,което е седял.

Синчахата редовно се закопчава на задната седалка на "Х", но досега грешка не ми е светкала.

 

Преди 1 час, zograffa написа:

 

Колега провери под седалката за оголени или премачкани кабели, щом се е получило след сядане на задната седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При светнал индикатор за проблем в SRS системата, то тя е изключена и не работи нито една от въздушните възглавници,няма да сработят и при евентуален удар (пази боже на никой да не се случва). Няма как да се отгатне какво точно се е случило по системата, ще се наложи да отидете на диагностика и да отстранят проблема!

Редактирано от rockton

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...