Jump to content
areveivo

Проблем с багажника на хонда джаз 2002

Recommended Posts

Здравейте преди няколко дни купих джаз и ми излезе проблем с багажника. Затворих четирите врати с дистанционното на ключа. Добре заключиха се. Реших да проверя дали и багажника е заключен.. оказа се че не е. Затова го заключих ръчно с ключа. По-късно се върнах при колата и багажника не иска да се отваря. С баща ми свалихме кората на багажника и гледахме по механизма и нищо.  Той ми каза,че при неговата кола (не хонда) е имало същия проблем преди няклолко дни (дори и назад във времето) и е мръднал механизма с ръка и багажника се отворил. Опитвахме какво ли не .. Въртене с ключ , с дистанционното...И не става. 

Най-лесно ще е при авто ключар.. И въпреки това реших да отворя тема. Може би има и по просто решение,което не виждам? Някой на когото му се е случвало?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пробвай комбинация ключ плюс дистанционно. Първо отключваш с ключа без да мъчиш да отваряш после дистанционно отключване.

 

Успех.

Редактирано от Andon D.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой изобщо попадне тук. Решението при мен беше да използвам ключа. Завъртам го надясно докрай и в същото време дърпам дръжката и се отваря. От както стана тая случка го отварям по този начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нз от къде но за град Бургас мога да ви пратя при Автоключар-силно мой човек е и дори се занимава и с проблеми по електроники и т.н.Дори ми оправи подсветките на Аудио с-мата и на Климаторника .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...