Jump to content
St1ni78

Нов член на форума с акорд 8 2.0i-vtec

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги първо да благодаря за приема в групата,от вчера съм собственик на прекрасна хонда акорд 2.0i-vtec 2009г комби екзекютив.Форума го посещавам от около година когато реших от тойота да мина на хонда,дори при мен промяната е и в това,че от дизели само досега преминах на бензин.Четох доста за този мотор,но все пак някой който  кара същия да каже какво да очаквам като разход,борда колко точно показва, аз докарах 6 извънградско и около 11 градско по борд.За маслото 0w20 или 5w30 какво слагате на този мотор и как се държи с него.Много стана сякаш ,но колата още преди да я купя съм мислил за газ.Ако може препоръки за майстор, от Добрич съм и не знам в района за някой който да го настрои читаво.Четох за Маркони  от Русе само хубави неща и ако няма някой по наблизо,ще му се обадя на него да разговаряме.При всичко което прочетох за него везните клонят към него,само не разбрах като пари колко излиза всичко да знам за кога да си правя плановете за монтаж.И разбира се как да се свържа с човека да се разберем.

Редактирано от St1ni78
Грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито за покупката колега и много безаварийни. Телефона на Маркони го има в началото на втората страница в темата.

Редактирано от Ivan_Ch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много,скоро трябва да му звънна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и честито.

По каталог и дават среден разход 8,при мен борда показва точно това.Това,че си докарал 6 извън градско не ме изненадва,те това и дават и по каталожни данни, поне на автомата.

За маслото,не искам да влизам в спорове с колегите защото не съм им на нивото точно тук но мога да кажа аз какво ползвам 0/40 на YACCO не го пипа,ползвам YACCO и на другите коли и съм адски доволен.

Ако не е сменян антифриза сега е момента.Лесно е,имаш си кранче на радиатора.

Ако имаш люк сложи си фолио с най високо UV

 

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам да.Благодаря много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...