Jump to content
ivann_rs

Акорд 7 2.4 Газифициране при Маркони

Recommended Posts

Ако напишеш мнението си в темата на Маркони, може би ще е по-полезно, тъй като тук ще я прочетат предимно притежателите на Акорд.

 

 

  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли да пратиш линк на машинката за прозореца, че на мен заден десен се сваля 2-3см и дотам. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, Knoxville написа:

Ако напишеш мнението си в темата на Маркони, може би ще е по-полезно, тъй като тук ще я прочетат предимно притежателите на Акорд.

 

 

Да съгласен съм с теб. Пуснах я в Акорд, защото за тази кола ставаше въпрос и този двигател, но има логика и там да пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, Димитър Михайлов написа:

Колега може ли да пратиш линк на машинката за прозореца, че на мен заден десен се сваля 2-3см и дотам. 


Много се извинявам. Снощи дописах темата късно и съм сбърал - не е механизма за прозореца, а този за отключване и заключване. По магазините тук е 120 - 300 лв. Аз го купих за 15 лв и не съм имал проблеми. Колкото за прозореца - според мен отвори и виж пътищата и жилата в какво състояние са и на какво може да се дължи това. Бях гледал и някакъв клип за настройване на системата, ако ти е комфорт (сами се спускат и качват до горе). Да знаеш, че отварянето е малко кофти, но се случват нещата с търпение. 
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колега, може ли да ми кажеш, горе долу какъв разход ти дава на газ(градско и извънградско).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моята газова я слягах в кв. Хаджи Димитър. До магазин Бонус 96. Дава ми 15 градско. Извънградско може и под 10 да падне, ако карам 100-120. Мисля, че със 150 ми харчеше към 13.

Редактирано от Димитър Михайлов
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 14.06.2020 г. at 9:02, CaTaHaTa666 написа:

А колега, може ли да ми кажеш, горе долу какъв разход ти дава на газ(градско и извънградско).

Разхода е като на колегата под твоя коментар. Общо взето в града при галене, но то тая кола за градско ръчкане хич не е удобна, дава около 12 - 13, при тръгни спри и примерно редовно минаваш 2600 оборота ще отиде на 14-15. При много газ в града - повече.
Извънградско до 120 - почти не гори масло и разход около 9,
Около 120 - 160 - разход 11 - 12 + масло, 180 - 200 май не гори газ, а само масло.

  • Хаха 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха мерси колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...