Jump to content
sttekata

Странична лайсна на предно стъкло

Recommended Posts

Здрасти, 

 

Някой може ли да ми каже подлежат ли на смяна държача за щипките на лайсната, защото ми се начупиха, а не желая да ползвам лепило. 

 

Поздрави, 

IMG_20200525_202147.jpg

IMG_20200525_202142.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлежат, по 3 долара са ама шибана история и накрая игра монтажното лепило. Щях да ги поръчвам от тук. 

 

https://www.amayama.com/en/genuine-catalogs/epc/honda-europe/cr-v/2008_6MT/18604/upholstery/B__4210

 

Предполагам, че в бултрако ще са 10-15 лв с чакане.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти , и аз ги намерих в друг сайт, но странно, че са с друг парт номер :(

 

https://www.lingshondaparts.com/partscatalog/catalog/listing/catalog/hondacars/modelid/18951/block/17SWA701/blockref/B__4210/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като гледам схемата в AMAYAMA изглежда да е копие на схемата в LINGS.

Разликата в парт.номерата май идва от това, че в AMAYAMA колата е ELEGANS/SPORT 2008-а, а в LINGS е EXEQUTIVE 2007-а.

 

Наскоро открих един друг каталог, който е същия като LINGS, ама включва моделите до ден днешен.

https://www.parts-honda.uk/honda-cars/CR-V-DIESEL/2007/22-EXECUTIVE/UPHOLSTERY/MOLDING/17SWA701/B__4210/5/20268

 

Парт.номерата в LINGS и PARTS-HONDA за EXEQUTIVE 2007-а са еднакви, но за ELEGANS/SPORT 2008-а са различни. Нямам идея защо.

 

Всъщност, не знам защо, но не мога да видя парт.номер в линка на AMAYAMA. Виждам само каталожния номер на схемата - В-4210, който е в долния десен ъгъл на схемата и е еднакъв във всички каталози.

Редактирано от Krasi-mir
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не знаех каква точно е колата и на примависта избрах модел. Тези части трябва са са еднакви. Може и да има разлика в парт номерата. Най-добре е да се вкара шасито направо.

 

Иначе honda-parts.uk го ползвам за сравняване на цените. До сега като съм сравнявал с бултрако са много близки. Имат и някои части налични, които в другите сайтове ги няма. 

 

В amayama като цъкнеш на числото от схемата ти се отваря нова страница с цена и парт номер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз по вин номера ги намерих. 

Иначе благодаря за отзива и информацията! 

Днес ги изпратих на сервиза, че ще ги сменят по каско. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...