Jump to content
Искрен

Чистачки

Recommended Posts

On 6/19/2020 at 7:39 PM, mykacu said:

Перата паснаха без проблем в оригиналните държачи. Потвърждавам, че са тип D, 10mm.

Засега забърсват перфектно.

 

(на снимката новото поръчано перо е отстрани / не е монтирано)


Отхвърлям написаното в мнение #22

6FF62F26-4F95-4C5B-A6F9-6313AE62712B.jpeg

При мен не паснаха! Трабва да са с ширина 6мм! Може би от китайчетата тип"А". Сега имам едни излишни, някой ако търси да свирка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да вдигна темата. Мисля да сменя чистачките на CR-V III и искам да попитам, какво мислите за тези ?

https://www.aliexpress.com/item/32841952870.html


image.thumb.png.5a7c3569243d2e984ed2a5047dfb24e7.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават .Вземи си и пера отделно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Явно съм купил колата със сменени чистачки (някакви) и сега ми прави впечатление, че пръскалката пред шофьора половината струя я праща в рамото на чистачката. Пръскаките са с плосък отвор и не съм сигурен че могат да се регулират. Въпроса ми е има ли някакъв начин да се регулират пръскалките или да търся нови чистачки с друг захват за да стане по-ниско рамото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как са на CR-V, но ако са подобни като тези на Акорд (сигурно са) могат да се насочат, но е занимавка. Аз ползвам малка тънка отвертка и натискам външната част на пластмасовата издатинка, която формира мъглата. Ако бъркаш в средата, може да се прецака пръскалката. Може да помогне да ползваш втора отвертка от обратната страна, за да уцелиш по-прецизно позицията, а и да не прекалиш и да го избуташ до края на хода в ябълката.

 

Имай предвид, че е възможно и с неоригиналните чистачки да не можеш да го настройш добре – да пръска прекалено ниско / високо и в крайна сметка най-добрият избор да е да смениш чистачките.

Редактирано от Pavel_Pavlov
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...