Jump to content
Pharmman

Основен ремонт на Хонда джаз 2005 1.2 78кс

Recommended Posts

Здравейте, скоро станах горд собственик на джаз 2005та 1.2, но радостта ми беше кратка, защото след смяна на маслото, което бяха сипали Джамбазите за 250 км ми липсва около литър масло, тя го хвърля директно през ауспуха. Та интересувам се, ако някой е правил подобна процедура да ме насочи към марка сегментите, че и тях не намирам в интернет ни евентуално някой който ще си свърши добре работата. От Бургас съм. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off topic :

Първо, ще издебна джамбазите, и вечер по тъмно - здраво солна киселина по,, стоката" им.... Методи на разпръскване отдалеч има също.... 😫😳😉🤔

Само една моя размисъл.... 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано щом така яко са те прекарали и аз би им го върнал,има си начини за всичко.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, Pharmman написа:

 че и тях не намирам в интернет ни евентуално някой който ще си свърши добре работата. От Бургас съм. Поздрави

Мога да ти събера всички части.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз също съм от Бургас и честно да ти кажа, бих се дотъркалял до Дупница, ако успея. Със сигурност след това ще си с нова джазка, поне от отзивите за Фенабг. В Бургас ми е трудно да ти посоча хондаджии за ремонт. Има само едно момче в Айтос, за който има добри отзиви. 

п.п. Търси си правата ! Ако е "докарана на ход от Германия" е един вариант. Ако е от автовоз, понякога и те не са наясно какво продават, така че задължително през сервиз (и в двата случая). Акко откажат - просто не купуваш

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...