Jump to content
morfey

Запалка в багажника

Recommended Posts

Здравейте,

Преди време ми се наложи да използвам компресор в гнездото за 12 V, което се намира в багажника на комбито. Както си работеше компресора започна да работи по-бавни и спря. Включих го в гнездото за запалка в купето и компресора работеше чудесно. Пробвах зарядно за телефон в гнездото за 12V в багажника и не работеше ( съмнявах се да не би, буксата на компресора да не е дала хубав контакт).

Въпроса ми е има ли отделен бушно за гнездото за 12V в багажника и как мога да издърпам гнездото от пластмасата да проверя буксите ( не можах да намеря нищо подобно в мрежата)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз направих тази грешка с компресора и съответно изгоря предпазителя след около 1 мин работа. Има отделен предпазител, но съм забравил кой беше точно. Трябва с мултицета да измериш кой е изгорял. Той е 10А. Буксата в багажника не е за големи товари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налагало ми се е да ползвам компресорчето си (от багажника) и никога не съм имал проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 1 час, ceco_accord написа:

Налагало ми се е да ползвам компресорчето си (от багажника) и никога не съм имал проблем.

Аз компресора винаги го ползвам от багажника. Ето го съответния бушон. Ампераже е същия като на запалката и зареждачката в подлакътника, така че не твябва да ти гори толкова лесно.

IMG_20200515_125450.jpg

Редактирано от Ivan_Ch
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря !!!

Оправих се.

Смених бушона 10А но ми е странно защо изгоря от компресора, а от запалката си работи без проблем при положение, че е същия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...