Jump to content
Троянов

СТЕНД НА МОСТ - CR-V 2 ген.

Recommended Posts

Колеги помагайте днес ходих на стен на преден и заден мост, на заден мост дясно колело леко има изменени градоси и се е разкрачило другите колелета са ОК.Майстора вика или има мека прожина или има удар но недав гаранция че ако смена пружини че ще се опраеи.Колата е купих преди 5 дни обадих се на бившия собственик тои каза че се няма удар а собственика е жена. Какво да права?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, @Троянов,

Като начало ти предлагам да попълниш профила си и да започнеш да задаваш и оформяш питанията си според Правилата на Форума КЛИК, в т.ч. използвайки правилния раздел  - CR-V 2 ген.(съдейки по преходната ти тема).

По този начин ще демонстрираш уважение към колегите от Форума, респ. Форумът ще има основания да уважи теб.

Поздрави!

 

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе в дясно си чукаш на "Троянов".

Отваря ти се профила  - намираш "редактирай" (пак в дясно, горе), намираш  "кара"  и въвеждаш какво караш.

Примерно: ЦРВ 2 генерация; 2005 година; К2.... (от талона) двигател; автомат (АT); газ; ляв волан (LHD)

Успех!

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, Троянов написа:

Колеги помагайте

Прочети първата тема в този раздел, колегите вече са ти помогнали!

..........😵Я!?! Верно!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма тя е 10 страници ве Змей!

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Троянов , колега, отворете темата от раздел " Нашите хонди," ,подраздел  CR-V since 1995 и после 2. Генерация . Говоря за първата тема на най отгоре. Още първото мнение. Там има обяснявано за проблема. Ако има износени носачи и отклонението е голямо, ще имате прекомерно износване на вътрешния ръб на гумите. Тогава трябва да се търсят решения. Ако гумите са ок, карайте така и не се занимавайте.

Редактирано от ivailopp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, Krasi-mir написа:

Ма тя е 10 страници ве Змей!

Ми аз съм турил .......... , да не пропусне нещо😉

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да сложиш щанги, ако имаш сплескани тампони на шенкела, файда никаква. Ще ги чакаш да се ударят метал в метал ли? Моя съвет е да си смениш всички тампони от проблемната страна. И на мен ми философстваха "майстори", че пружината мека, че имало удар, а накрая какво стана? Сам си видях проблема, докато колата беше вдигната в един сервиз. Ясно се виждаше, че има смачкан тампон на шенкела. Смених два тампона и колелото се изправи на 90%. Явно имам още тампони за смяна, а може би и щанга, но за сега си трая.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, Ivan B написа:

Моя съвет е да си смениш всички тампони от проблемната страна.

Моят съвет е да си смениш всички тампони от проблемНИТЕ странИ!

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...