Jump to content
CaTaHaTa666

Счупена полуоска

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Леко ми се счупи полуоската на предно дясно колело и въпросът ми е следния... Моята хондичка е акорд 2004та бензин 2.4 200к.с. дали ще пасне полуоска от акорд 2004та 2.0 155к.с. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че си от Варна. Скоро минах по този път и купих нова полуоска от твой съгражданин. Ако те интересува мога да ти дам контакт.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не се окаже,поредната болежка..?Някой засичал ли е проблема,по чуждите форуми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че това е всеизвестно, чупят се точно от гумения тампон който е сложен на полуоската щото събира там вода и прогнива.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от там се счупи моята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да попитам, този гумен тампон за какво точно служи? как е захванат за полуоската и пречи ли ако се махне?  Преди месец като слагах летните гуми забелязах че на лявата полуоска от маншона на карето откъм кутията до въпросния гумен тампон се обели боята точно като обвивка на салам, цялата и открай до край а отдолу, ръждясала полуоска. Ръждата не е много дълбока и ще я обработя но ако под гумения тампон ръждата е започнала да работи трябва да се маха мръсната гад и да се види дереджето под него, та как да го махна ако не е "жизнено" важен?

Редактирано от CCord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах също за него, но според човека който ми оправя колата, не само е хванат със скоба, а и е залепен/вулканизиран за полуоската. Ако се е разлепил отстраняването му е почти задължително понеже събира вода и мръстоия и знаем какво става. Моя бил добре и не искаха да го махнат защото не им се занимаваше със рязане, зачистване, шкурене и боядисване и тн..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте колеги. Пак проблем... Смених полуоската с нова, но сега при ускорение на втора най вече, между 2000-2500 оборота се усеща едно гадно тресене. Чел съм за проблеми с вътрешно каре, но дали това е проблема, защото каретата идват с полуоската

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова или втора употреба? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, CaTaHaTa666 написа:

Здравйте колеги. Пак проблем... Смених полуоската с нова, но сега при ускорение на втора най вече, между 2000-2500 оборота се усеща едно гадно тресене. Чел съм за проблеми с вътрешно каре, но дали това е проблема, защото каретата идват с полуоската

Здравей колега.Не можеш ли да си върнеш твоите карета на новия прът ако са здрави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са здрави, но ако е от полуоската после отпада рекламацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,но ти тика и така ще направиш такава,защото с тази няма да издържиш дълго.

Какво имам на предвид.  Мой познат със Субару Легаси имаше такъв проблем с едната полуоска и я смени с не оригинал - върна я.После взе две карета за нея пак не оригинал и пак тресене.На края поръча две нови карета от представителството на Субару и всичко заспа.Беше драма един месец за него.От Субару му казаха,че друго освен тяхното не става.Имало едни хлабини на които никой афтърмаркет не отговаря.

Субаруто го купи чисто ново от дилърите в Турция,и въпреки,че плати мито пак му излезна по евтино от колкото ако го беше взел от тук.

Та нищо чудно и с Хонда да го има този филм.

Редактирано от Митко Йотов
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл? На новата полуоска с нови карета или на старата му полуоска с нови карета са се оправили нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в един сервиз направо му поръчаха нова полуоско с каретата от някъде.След като я върнаха му поръчаха от друго място само каретата,но и тях върнаха.тогава моят познат побесня и се обади в Субару и му пратиха по Еконт двете карета,които ги монтираха на старата полуоска.  цифра са си иначе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че моята старата полуоска е счупена, което означава, че всяка проба ще е цифра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отивай да вземеш оригинална от някоя морга... 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да кажеш каква полуоска взе. Писахме си на лични каква взех аз и нямам проблеми. Такава ли взе или друга?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата каквато ми препоръча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправиха се нещата след като сложих старото си каре на новата полуоска.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пусни модела на полуоската може да е полезно на други след теб.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята беше лява: Euro Driveshafts (axles) Left=670mm, HO-8-192

Аз нямам никакви проблеми от слагането и.

Жалко, че при колегата се е получило така.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата вече я пусна ама моята е дясна

 

Иначе като цяло съм доволен. Цената е повече от добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето още една от днес, и тя от тампона... Как може да сложиш полуоски от двигател 2.0, 155 к.с. на 190 коня мотор...

20200906_124347.jpg

20200906_124504.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...