Jump to content
Искрен

Парктроник

Recommended Posts

Въпросът ми е относно парктроника. Има копче, което го включва и съответно изключва. Според вас кое е правилното щ, да си стои ппстоянно включено или да се натиска при необходимост. За жена ми питам. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя стои постоянно включен. Изключвам го само в задръстване, когато по някаква причина се налага да спра много близо до колата пред мен и после стоим няколко минути неподвижно. Тогава постоянните звукови сигнали ме дразнят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И моя е постоянно включен. Преди имах повредени датчици и го изключвах, че постоянно бибкаше за щяло и не щяло, но сега, като е наред ми помага много .

Редактирано от emonai

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, Искрен написа:

Въпросът ми е относно парктроника. Има копче, което го включва и съответно изключва. Според вас кое е правилното щ, да си стои ппстоянно включено или да се натиска при необходимост. За жена ми питам. 

 

Когато сложиш теглич при нужда, го спираш.След свалянето му го пускаш,за това е копчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
11 hours ago, Митко Йотов said:

 

Когато сложиш теглич при нужда, го спираш.След свалянето му го пускаш,за това е копчето.

Митко, прав си :) не се бях сещал. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съветвам те да не го спираш, защото това няма да го повреди.

Спирането е когато има ремарке или примернонещо правиш по колата и тя трябва да е запалена, а в същото време постоянно пищи и дразни го спираш

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предният ми парктроник реагира на 30см. Задният на малко повече. Има ли някакъв блок (платка) за управление, който подлежи на регулиране или ремонт. И къде се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, KTD написа:

Предният ми парктроник реагира на 30см. Задният на малко повече. Има ли някакъв блок (платка) за управление, който подлежи на регулиране или ремонт. И къде се намира?

Кой заден - централен или външен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
2 hours ago, sttekata said:

Кой заден - централен или външен?

Всички реагират на едно и също разстояние. Всички предни на около 30см.,всички задни на около 0,5 метра. Предните започват да пищят направо с постоянен звук.

Редактирано от KTD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...