Jump to content
Rafaelo

Демпферна шайба

Recommended Posts

Здравейте колеги !

Отново проблем. Отскоро ми се появи един скърцащ звук откъм пистовия ремък. Свалих ремъка и този звук изчезна, но ми направи впечатление, че демпферна та шайба бие. Това признак ли е че си заминава? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери в Бултрако. Ако колата ти е включена в сервизната програма за подмяна на предните въздушни възглавници, много е вероятно и шайбата да ти сменят. Моята бе включена в този списък и сервизно подменена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.03.2020 г. at 18:25, m_ad написа:

Провери в Бултрако. Ако колата ти е включена в сервизната програма за подмяна на предните въздушни възглавници, много е вероятно и шайбата да ти сменят. Моята бе включена в този списък и сервизно подменена.

 

Кога ти я подмениха гаранционно?

Дай малко инфо, че точно щях да поръчвам една такава шайба и да я подменя на моето CR-V.

Редактирано от sttekata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година, в началото. Запазих си час за смяната на въздушните възглавници, но в програмата им излезе, че при дефектирала шайба и тя подлежи на гаранционна смяна. Беше си за смяна, като я видях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също правих еърбеците юни месец миналата година, но нищо не казаха за демпферната шайба. След това се наложи август да я сменя. Ако знаех щях да питам първо в хонда ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, за което действително им благодаря на момчетата от Ботевградско, първо от шайбата започнаха. И с мое съгласие, срещу заплащане вече, приключиха с инсталиране на новия софтуер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми върнаха инфо от Бултрако - моята кола не подлежи на други сервизни кампании.

Минала е всичко!

 

Поръчах си демферната шайба за 250лв.

До 10 дни ще пристигне и ще я сменя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и моята кола не подлежи на сервизни акции. Шайбата ми беше в окаяно състояние. Закупих си 2ра ръка за 80 лв. в идеално състояние и сега всичко е ОК. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...