Jump to content
slav4o_777

Китайска мултимедия Хонда Акорд 7 2.2ctdi

Recommended Posts

Колеги, всички знаем за невъзможността да се използва китайска мултимедия на дизеловите Акорди заради климатроника. Въпроса ми е дали някой се е замислял или някой е пробвал да се направи 2в1(китайска мултимедия и оригинално SD което си е на колата). От двете да се направи едно, което да се използва на автомобила (мисълта ми е от оригиналното sd да се вземат компонентите на климатроника и да се внедрят в китайската мултимедия за да се използва като се монтира). Не разбирам много от тези неща дали изобщо може да се случат, но някой може да се е пробвал и да сподели. Благодаря ви предварително. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невъзможно! Или...или. Другият вариант е с малък лаптоп в жабката, от който да си пускаш разни клипове и филми, които да гледаш на екрана на навигацията. Братята руснаци бяха правили подобно нещо. Дори в ютуб има клип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Pascualle написа:

Невъзможно! Или...или. Другият вариант е с малък лаптоп в жабката, от който да си пускаш разни клипове и филми, които да гледаш на екрана на навигацията. Братята руснаци бяха правили подобно нещо. Дори в ютуб има клип.

Каква е причината да е невъзможно? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В една от фейсбук групите един колега се похвали, че е успял да монтира китаец на дизелов акорд, уж всичко му беше наред, на следващия ден се оплака, че не му се включвали перките. 

Накрая само писа, че го е оправил, но повече не писа, нито как е решил проблема, нито дали сега работи коректно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не е същото, но работи и с дизел и с бензин и с оригиналната навигация (който има такава).

 

https://www.aliexpress.com/item/32996597421.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.5e7a2e0e3cnkef

 

Редактирано от g.n.g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждал ли си този вариант?

https://www.youtube.com/watch?v=ZvMGKhaEkqI


Между другото аз на моя бензинов Акорд сложих от тези големите 10 инча и работи перфектно. Като имам време ще направя тема със снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз старата си китайска мултимедия я продадох на едно момче от Варна с дизел Акорд 7, защото искаше да пробва, имал на кой да я даде ако не стане. Обади ми се момчето, че само включили всички букси и всичко си е заработило абсолютно коректно, никакви проблеми с климатика. Така, че ако ако на самата китайска мултимедия не е изрично опоменато, че е само за бензинов Акорд, то няма причина да не заработи и при дизелов. При оригиналните мултимедии обаче, това няма как да стане, да се сложи от бензинов на дизелов Акорд!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...