Jump to content
Bidjo

Сервиз Бултрако София или Пловдив

Recommended Posts

Поставен съм пред дилема, кой от двата сервиза да посетя.

Работата е там, че преди две години смених въздушната възглавница по акция във Варна. След една година светна лампата и ходих пак до Варна. Там направиха диагностика, изтриха грешката и ми взеха едни пари. Сега пак светна и разбрах, че сервиза във Варна не работи. Въпрос на време беше да затвори. 

Аз съм от Русе и сега трябва да ходя до София или Пловдив. Така и така ще бия път, кой сервиз да посетя?

От кой сте по-доволни?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от софийския съм доволен - добра комуникация, културни момчета, работят и в събота. За Пловдив нямам впечатления.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не роботи като Бултрако.

Но мисля че са с друго име и пак са оторизиран за Варна. 

Honda Varna - EXSPERT SNAB LTD- питай ги.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив не съм ходил, но от Софийския съм повече доволен, отколкото недоволен.

Както колегата по-горе е посочил, вече работят и в Събота, до 17:30 мисля е сервиза.

Всеки от пътите, в които съм ходил е имало стари Хонди на подемниците, така че митът за обслужване само на Нови автомобили е абсолютно грешен.

Никога не са ми сменили нещо, без да се обадят и питат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали Бранко не може да ти помогне?

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До коя дата е?

На сайта им не пише срок и цена, а само -15% от нея. :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо не знам до коя дата е, но в понеделник като закарам едното СРВ ,ще ги питам.

Иначе нормалната цена на 1л. беше - 16,80лв. , а на туба от 5л. беше - 70,51лв. (готов за употреба за -37,5 гр.)

Предполагам че имат и в по-големи разфасовки(един вид наливно) и най-вероятно там цената ще е още по-ниска.

Преди години (може би 7 или 8), когато хванах пак такава промоция, с наливния антифриз излизаше около 75 лв., но аз поисках смяна с опаковка от1л. и ми се върза някъде около 90 лв.

Реално ползваш 15% от цената на антифриза и безплатната смяна (труда). Както и да погледнеш ,смяната си е около 1 час работа, а по техните цени до колкото виждам, е около 90 лв. на час. 

Не коментирам цената за труд - която в случая е бонус, въпреки че всеки може да си го смени сам, нито цената на самия антифриз (която на много хора ще им се види скъпа) - но който иска да си сложи оригинална течност, без да се цапа, е добре да се замисли и направи.

Миналата година, го измерих този антифриз който го смених преди близо 8 години и стойностите му бяха като на нов, като за тези години нито е доливано нито нищо, но понеже съм минал около 100х. км. с него ,реших да го сменя.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналия понеделник си купих антифриза от тях - нищо не казаха.

Ако им се обадя и извадя фактурата надявам се да ме вземат. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, значи вчера смених антифриза на едното СРВ .

Седем литра с 15% отстъпка + безплатната смяна, излезе 93,80лв.

В четвъртък отивам да сменя и на другото СРВ, на което антифриза съм сменявал през 2013г. пак там и като си намерих фактурата от тогава, установих, че съм платил същата цена.

Акцията реално е стартирала вчера, но нямат идея до кога ще продължи - предполагам, че поне до Коледа ще е активна.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...