Jump to content
paco68

Honda CR-V 2 (RD) 2.0 - 150 коня бензин,какъв съединител

Recommended Posts

Здравейте! Питането ми е към колеги сменяли съединител или такива, които са в час с темата. Та въпросът ми е има ли разлика в ремонтните комплекти съединители за CR-V 2 бензин преди и след фейслифта. В онлайн магазините се предлагат такива с 24 и 26 зъба, като вторите са по-скъпи. Другите данни като размери и пр. ги виждам еднакви. Разликата е в броя на зъбите. Задавам въпросът във форума поради причината, че ако наистина има разлика да предпазим скъпите колеги от форума на които предстои подобна интервенция от грешки и съмнения при закупуване на съединител онлайн, както съм решил аз да речем. Благодаря на тези, които ще отделят от времето си да ми отговорят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих желал някой да каже нещо по въпроса със съединените на бензиновите джипки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Това, което виждам, е че преди фейса и фейса имат различия само във феродовите дискове. Дали са взаимнозаменяеми не намирам инфо никъде. За преди фейса ОЕМ номера на феродовия диск е 22200-PNB-003, а за фейса 22200-PNB-L01, а притискателя за двата модела го дават един и същ 22300-PNB-003.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   1 потребител

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...