Jump to content
CBETKATA

Рециклиране на фарове Акорд 2007

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с късите светлини. Бият на 4-5 метра пред колата, дори и след като съм ги вдигнал максимално високо. Поразпитах тук-там и ме посъветваха да ги рециклирам, тъй като се оказва, че с времето повърхността на рефлеторите прогаря и потъмнява. Та ако някой има опит да даде съвет къде в София може да бъде направен този ремонт, колко време отнема и евентуално колко би струвало. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София има доста, които се занимават, но за един сервиз съм чувал доста добри отзиви - Car Valeting. До колкото знам цената е около 120-150 лв., в зависимост от фара. Другият вариант е да си ги отвориш сам и да изпратиш само задната част на лупата за възстановяване на рефлектора. Фирмата се казва Еверт Лак и работят перфектно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да отваря фара отпред, а като се свалят и отзад кадето са крушките развива винтовете

Редактирано от yanko_83

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да светят фаровете на 4-5 метра,не е от рефлектори.По всяка вероятност е с автоматично регулиране и кантара е счупен.Може и крушки да са обърнати. Има теми за това,даже един от колегите доста детайлно е обяснил къде се бърка при монтажа.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Митко Йотов написа:

Да светят фаровете на 4-5 метра,не е от рефлектори.По всяка вероятност е с автоматично регулиране и кантара е счупен.Може и крушки да са обърнати. Има теми за това,даже един от колегите доста детайлно е обяснил къде се бърка при монтажа.

Това ми го казаха и на мен, че са обърнати крушките, което мен главата ми не го побира как е възможно. Би ли ми дал линк към тази тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-простото нещо, което можеш да направиш, преди да започнеш да обикаляш по сервизи, е да разместиш крушките и да видиш дали ще има промяна. 

Редактирано от Knoxville

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че тази беше темата:

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...