Jump to content
qiliev

Възможно ли е свързване с телефон

Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форума. От около 30 дни съм собственик на HONDA CRV III 2,2 дизел 140 к.с 2007г. Изчетох доста от написаното и за някои неща намерих отговор за други не. Автомобила фабрично е без DPF, поне така твърди майстора. Проблемите, които трябва да разреша-леко разкрачена задница. От изчетеното разбрах, че трябва да си купя регулируеми щанги за независимо окачване на задния мост. Решението на този въпрос вече е задействано. Навигацията ми е оригинална и разбрах, че трябва да се снабдя с диск за Източна Европа. Чрез него ще мога да си сверявам часовника, защото сега няма тази възможност. Питането ми към Вас е: на волана от лявата страна имам бутони за свързване с телефон. Има ли начин да си свържа телефона с автомобила и какъв е той? Идеята ми е да говоря докато управлявам колата. Благодаря и хубав ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си ремонтирал задното окачване. Тампони, пружини, каквото трябва. Всепак ти е нова. Това с щангичките май е компромисен вариант да се спести някой лев, но окачването пак ще ти остане разбито.  

Редактирано от Bizzito
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преда да я купя, вкарах колата за диагностика на преден и заден мост. Майстора каза че забелязва само един преден шарнир и един вътрешен накрайник. А на задния мост това с тези щанги, което съм описал по-горе. Предприех тази стъпка с купуването на регулируеми щанги след като прочетох тук и говорих с едни познат който кара същия автомобил и е имал същия проблем. Монтирали са му регулируеми и вече над 30000км не е имал проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнения много. Това си е лично мое за задния мост. Пак от впечатления от написаното във форума.

Иначе и аз като я купувах на прегледа ми казаха всичко точно по окачването ама след това дадох едни 1000 лв за ремонти. Много зависи от майстора и от човека кое приема за добре или може да кара, има разлика ;)

Редактирано от Bizzito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги никой ли не е правил опит да свърже телефона с автомобила си? Интересува ме има ли начин и какъв е? Хубав ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в съседната тема "Ново crv във форума". Един колега е успял. Един от всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави ми лошо впечатление как колеги, които питат за проблем, който решават впоследствие, спират да отговарят по темата. Ето какво е писал колегата в съседната тема : " Закачих телефона към колата. Ако ти трябват жокери, свиркай ". И после нищо...

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Georgiev crv колега не мога да съм 24/7 във форума, имам и други приоритети 😉.

Решението вече е описано в темата. При въпроси пишете ще помагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да свързването е възможно. Първо колата трябва да е настроена на подходящ език - в моя случай е английски поради липса на български. Това беше най - трудното. Прави се от горното копче отляво на волана от долния ред копчета.Ако мога ще кача снимки. След това от горното копче за телефона се вика меню и от там се настройва телефон за връзка. Ще кача и инструкцията. Ако на накои му е много спешно или не може да се справи сам нека се обади 0893 386 138

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 2/8/2020 at 12:54 PM, qiliev said:

Колеги никой ли не е правил опит да свърже телефона с автомобила си? Интересува ме има ли начин и какъв е? Хубав ден

Такаа, сега виждам темата и пиша как се свързах и си ползвам системата!

Има ръководство на български,  в което е обяснено много подробно как се ресетва системата и си я настройваш по твое желание- работи пробвано!

http://nachkov.com/CRV/  това е ръководството. Ресетването се налага понеже стария собственик си беше сложил пароли, качил имена и телефони и отгоре на това беше на италиански! От стр.309 до стр.329 е цялата процедура! Само да добавя, че е хубаво да тестваш автомобила за утечка, че блутут модула черпи много ток, но и на това има решение с минимално побългаряване https://forums.hondabg.com/topic/113599-голяма-консумация-акумулатор/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. След ремонта на модула той оживя - заработи управлението на климатроника , на навигацията. Според ръководството изчистих системата , настроих тип на изестяване,всичко работи и чува но.. в момента в който тругва да се сдвоява с телефон и .. телефона не намира системата и неможе да се здвои . Имам чувството , че не работи предавателя. Пробвах с няколко андроид телефона и .. нищо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Малко развитие по сагата.. След презапояване на всички елементи от малката платка със станция за горещ въздух в един ТВ сервиз - системата тръгна моментално. Здвои се с телефона веднага , в момента в който подам кантакт се сдвоява автоматично. Добавих и малък вентилатор от PC видеокарта да охлажда чипа и вече всичко работи безотказно . 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е може ли при сдвоена система през блутуда  с телефона да се набират номера от телефона? 

А не само със запаметените в системата с гласово набиране

(което си е мисия невъзможна)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...