Jump to content
David

Търся предложение за халогени.

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам един не чак толкова важен въпрос.Интересува ме какъв тип като форма халогени ще застанат на сивик 5та със седановата броня която няма дупки за халогени като тази на хеча.Можете също и от някоя друга кола да се вземат.Тия от ибей баш баш не ме интересуват,защото са си цифра.Нещо от порядъка до 30-35 лева ме устройва.Ако можете и някоя снимка как седи и къде точно сте ги поместили ще бъде още по добре.Поздрави568290453_civicfront.thumb.jpg.3acbeac626a761e044ff8ddf2d0a46b0.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за 30-35 лв. колко искаш да си загрозиш колата 😉 (като мен например), с нещо не оригинално. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, zlobar4e написа:

Зависи за 30-35 лв. колко искаш да си загрозиш колата 😉 (като мен например), с нещо не оригинално. 

Добре дай предложение се пак дори и да е малко по скъпо, не ми се занимава с пейпал и други глупости за да взимам от ибей а и колко ще са качествени нямам и на идея. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.olx.bg/ad/2br-universalni-kragli-halogeni-h3-12v-55w-beli-6sm-CID360-ID4wozA.html 

Еми ето най-елементарния, в случая бюджетен пример. Всички такива недоразумения светят единствено и само на себе си казвам го от опит,зависи до колко искаш да запазиш оригиналния вид на колата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, zlobar4e написа:

https://www.olx.bg/ad/2br-universalni-kragli-halogeni-h3-12v-55w-beli-6sm-CID360-ID4wozA.html 

Еми ето най-елементарния, в случая бюджетен пример. Всички такива недоразумения светят единствено и само на себе си казвам го от опит,зависи до колко искаш да запазиш оригиналния вид на колата. 

Имам едни китайци светят яко ама едното стъкло се счупи а и са мн големи и грознеят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...