Jump to content
Ivaylo HRV

Honda HRV 2018 - леген за бажник и напречни греди за покрив

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Имам HRV 2018 и ми се иска да си взема леген за багажника и напречни греди за покрива. Оригиналните които ми предлагат ми се виждат излишно скъпи.

Моля ако някой може да сподели модел и от къде да си взема. Гредите трябва да се закрепят директно за покрива.

 

Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, 
Гредите които си дал са сууупер но за едно Харви (HR-V) близо 14 години по-възрастна от твоята :)
Аз съм със същите греди като тези но силно се съмнявам да станат за твоето харви.
Моите ги купих от тук https://bagajnik.com и магазина е с качествени продукти, можеш директно да им звъннеш и да ги попиташ за твоят модел. 

А относно леген за багажник бих ти препоръчал Ebay.co.uk и доставка чрез ggbg.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 25.01.2020 г. at 15:18, Ivaylo HRV написа:

Здравейте колеги, 

Имам HRV 2018 и ми се иска да си взема леген за багажника и напречни греди за покрива. Оригиналните които ми предлагат ми се виждат излишно скъпи.

Моля ако някой може да сподели модел и от къде да си взема. Гредите трябва да се закрепят директно за покрива.

 

Благодаря предварително

 

Здрасти Иво,

 

Съмсем наскоро купих гумена стелка за багажника от един от нашенските онлайн магазини. Прилагам снимка. Цената беше 45лв и самата стелка/леген е мека и сякаш е ароматизирана с парфюм. Въобще не мирише неприятно, даже ми хареса. Единствено се оказа, че е малко по-широка от необходимото... да кажем с макс 1см и в единия край леко се подгъва.

 

Моето HR-V е от Канада и вероятно затова не пасна идеално, но това е пренебрежимо според мен.

 

image.thumb.png.751ab99a62e992f9b43a9e2cfda8d93c.png

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...