Jump to content
mobilex

Взех си Акура

Recommended Posts

Щом си падаш по премиум возила, то сигурно си взел RLX Premium Luxury Sedan:

09-gallery-exterior-RLX-2020_rear_detail12-gallery-exterior-RLX-2020_snowy_envir03-gallery-exterior-RLX-2020_SHAWD_detai10-gallery-exterior-RLX-2020_climate_con

Коя версия си избрал 310кс с V6 или 377кс SPORT HYBRID?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само късмет с нея- течности и филтри да сменяш!!! 👍😁

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колицата, само приятни емоции с нея ти пожелавам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси да се връща 3х на всички!

Ако знаете некой компютърджия да налее карти софтуер и т.н много ще се радвам ..че не мога се оправя.

Редактирано от mobilex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагледах се на новите Акури мин година.

Просто си личи колко не им пука на Япония за Европа.

В САЩ и Канада, се борят и си личи, че вкарват мисъл и резултатите са налице.

 

Със здраве да я ползваш колега!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Е как да не им пука, нали цял двигател за Европа разработи ха. Този дизел им беше най голямата грешка според мен. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте акъл за таз карта и навигация? И в хонда питах и на Акура писах и какво ли не и няма за Европа карта.

Някакъв начин нещо да хакнем или по-Българим или и аз вече не знам какво за да качим карти?

Направо не знам къде още да питам, не очаквах че за Европа картите ще са такъв проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата..истинска красавица😀

Обаче за картите,мили и фаренхайт ще те разочаровам защото на 99% съм сигурен че нямат оправия!

Моя съвет е да търсиш инфо в руските форуми,ако някой може да ти помогне това са те!

И аз съм в процес на търсене на мойта Акура която да смени сегашния ми Леджънд само че предишния модел на твойта и решението е да се вземе кола от Канада защото там са в км и целзий и така само навигация ще липсва което е приемливо за мен.

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 23.01.2020 г. at 22:32, mobilex написа:

Привет Колеги,

Цял живот карам немски уж премиум возила,  реших че трябва да сменя изцяло бранша по ред субективни и обективни причини.

Това е тема на друг, дълъг и напоителен разговор..

:)

Та, накратко след много четене и проучване си взех Акура. Току що пристигна.  Впечатлен съм от колата.

Ще пусна снимки , радвам се за всякакви мнения и отзиви и се радвам че се спрях на Акура.

 

Здравей,

Аз си я чакам моята все още.MDX 2016

за навигацията евентуално гармин,с ъпдейт.Има тема за Акорд 9 ,там има един pdf но не знам дали ще стане.Има опция за ъпдейт,но това което виждам,май няма карти за Европа.Вероятно трябва да се пита Гармин.За езика и дименсиите има опция за смяна на едениците,изтегли си ръководството.

търси следното в менюто:

interface settings/unit settings/units/  mile(km)

 

ако разбереш нещо друго за навито,пиши да помогнеш

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Grom Audio имат решение, което изглежда много добре. Да цената му е сериозна, но всичко остава в заводски вид и не се губи функционалност от волана.

 

https://gromaudio.com/store/vline/honda-acura-2013-2019-vline-carplay-android-auto-infotainment-system-navigation-upgrade.html

 

В Европа може да се вземе от дистрибутора за Германия MAXXCOUNT:

https://www.maxxcount.de/grom-vline-hon3vl2-musik-navigation-video-android-interface-fuer-honda-acura-2013-2019.html

 

Ето и видео от официалния канал на Grom с показана инсталация и обяснения.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Acura-те 2019година не са ли с Андроид ауто ? За какво са ви карти тогава, като можете да си вържете телефона и да имате гугъл мапс ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз съм с RDX 2019 ако намерите решение за картите казвайте, моята е от САЩ и е с новата система тези от Grom нямат за нея. Предварително благодаря.

 

Още три въпросчета:

  • с какъв бензин ги карате Акурите?
  • Да препоръчате някой който грамотно да инсталира видеорегистратор с 2 камери
  • Да препоръчате някой за затъмняване на фарове и стопове?

--Петър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фарове и стопове, с две ръце бих ти препоръчал Protint BG. Работят с фолиа на Лумар, дават 7-10 години гаранция и изпипват нещата до най-малките детайли. Във фейсбук може да се разгледат снимки от работата им.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси колега а за протективно фолио (Paint Protective Film  или Clear Bra)?

Булфолио искат над 2000 лв за предницата 😢

 

 

Редактирано от kvd74
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При същите хора. Те правят и цялостно фолиране на автомобили.
На мен ми направиха фаровете със самолекуващо се фолио Лумар. Като преди това махнаха стария люпещ се лак, пръскан преди 5 години и ги полираха. Лепиха единия фар пред мен, защото бях подранил с взимането на колата. Нагласиха фолиото, лепнаха го, стана чудесно и в един момент казаха, че не е добре и не им харесва и наново направиха цялата процедура. А според мен си беше супер (аз лично от 20 години се занимавам с фолиа, но рекламни и имам око). Такива педанти са и затова смело ги препоръчвам.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни!    Ако може модераторите да отворят тема и за Акура няма да е лошо.

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2.06.2021 г. at 8:27, Peter T написа:

Колеги, аз съм с RDX 2019 ако намерите решение за картите казвайте, моята е от САЩ и е с новата система тези от Grom нямат за нея. Предварително благодаря.

 

Още три въпросчета:

  • с какъв бензин ги карате Акурите?
  • Да препоръчате някой който грамотно да инсталира видеорегистратор с 2 камери
  • Да препоръчате някой за затъмняване на фарове и стопове?

--Петър

Извинявай, но съм почти убеден, че колата ти има Андроид ауто

Знам че за Acura TLX го вкарват за 2018-та модела. Grom audio ги правят само за моделите с двоен екран.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...