Jump to content
gogo68

Някой гледал ли е това F-rv?

Recommended Posts

Някой гледал ли е тази кола, че мисля да я взимам? Далечко съм от София и да знам дали да се разкарвам. Доста отдавна стои...с тези реални 77000км как така никой не я взе?! :)
Ако е ходил някой на оглед, моля да сподели-спешно ми е!

Благодаря!

 

http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=11566757922804613&avto=Honda_Fr-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е ходил да я гледа?

Много ви моля, помагайте, че днес трябва да взема решение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля да слагам газ...издържа ли този двигател 1.7 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблемни са на газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам такава от скоро, на газ се държи добре. А в твоята обява видях че пише "авто пилот" а на снимките бутоните на волана ги няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, Dkraichev написа:

Аз карам такава от скоро, на газ се държи добре. А в твоята обява видях че пише "авто пилот" а на снимките бутоните на волана ги няма ;)

...  и сензор за дъжд??! 🤔🙄😏 Не съм чувал и чел, че го имат в тази серия... Абе, много екстри в тази обява! Италианка ли е...? И тези,, истински" 77000 км... 🤐😁

На тия километри и екстри трябваше да се продава на 5-6 000 Евро в Германия... 😜

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато ми отговорите вече я взех...да с екстрите малко се е увлякъл, но иначе е запазена и километрите ги проверих в италианския сайт и миналата година е била на преглед и са си толкова - 77000км.!

От къде мога да намеря тука в БГ ключ с дистанционно, че е само с един? 

Защо са проблемни на газ?

И бъдете по активни и помагайте!

  • Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито и много без аварийни километри колега. Двигателя няма никакъв проблем да се газифицира, най нормален д-серия монтиран на сивик 7 ген. Само един колега е писал, че е проблемен и би трябвало да се обоснове защо е така. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За газта, най- добре да се произнесе гурото Маркони!? 

Мисля, че му е попадал подобен двигател.... 😊

Там където е сърчицето на картата има сервиз на Volvo(София) Зад него се намира един колега, който ми свърши много добра работа с резервния ключ! ☝️👌👌👌🤩

IMG_20200123_140619.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички!

Предстои ми обслужване...ангренажен ремък, ролка, водна помпа, масла, филтри...от къде ще ми препоръчате да ги закупя? Предпочитам да са оригинални...или има добри и алтернативни, какво ще ме посъветвате?

Маслото Хонда ли да бъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ще сменяш ангренаж и водна помпа на кола на 77000км. , да не би да имаш предвид пистов ремък? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ангренаж е желателно да се смени на кола над 10г, за другото си правиш сам сметка. Оригинална водна помпа изкарва над 200хкм но..... 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно, аз   съм все още много скептичен за тези  реални 77К.... 😏 На Италианка, от тези години?! 🙄( чудеса стават винаги) 

Аз бих  качил колата, и да се огледа обстойно 1 час от разбирач-майстор, детайл по детайл.... Че ако излезе някоя изненада, колегата да не се чуди, какво е станало!!? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега видях, че този двигател е с ремък, а не с верига, така че действително е добра идея да го смени, веригата няма срок на годност във времето. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 23.01.2020 г. at 15:09, mitaka0007 написа:

Там където е сърчицето на картата има сервиз на Volvo(София) Зад него се намира един колега, който ми свърши много добра работа с резервния ключ! ☝️👌👌👌🤩

IMG_20200123_140619.jpg

Потвърждавам. Работи на умерени цени, обучава дистанционните.
В момента експериментирам с AliExpress и за сега съм в средата на програмата за намаляване на разхода по втори ключ.
Като я привърша, ще пусна отделна тема с линкове, снимки и описание на натрупания опит.

HondaKey2.jpg

HondaKey3.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...