Jump to content
Bizzito

Тресене на задна

Recommended Posts

Здравейте, на вас тресе ли ви когато давате на задна?

Тресе доста при първото потегляне, след това ако спреш на съединител и после продължиш на задна не тресе. Повече в ниските обороти го прави.

Понеделник влизам в сервиз за малко други ремонти и ако не е нещо нормално да знам на къде да насоча вниманието.

Ще влизам за смяна на демпферен маховик, ако това има значение. При потегляне напред няма тресене.

Редактирано от Bizzito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте, на вас тресе ли ви когато давате на задна?
Тресе доста при първото потегляне, след това ако спреш на съединител и после продължиш на задна не тресе. Повече в ниските обороти го прави.
Понеделник влизам в сервиз за малко други ремонти и ако не е нещо нормално да знам на къде да насоча вниманието.
Ще влизам за смяна на демпферен маховик, ако това има значение. При потегляне напред няма тресене.
Смени маслото в деферинциала.
И при мен беше така и след смяна се оправи.

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се филмира и мойта е така,нищо им няма на колите.Сега ще ходя до Пампорово и смятам да я заровя в някоя пряспя да го накарам да поработи малко това задно.Почти съм убеден,че след това ще се оправи тресенето.Пък ако не,една секунда претрисане назад хич не ми пречи.Както казват скиорите в Самоков "каранье му е майката".

Редактирано от zograffa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам аз карам, не я оставям.

И аз чакам някакъв сняг малко да я раздвижа ама като гледам тая година ще се разминем, във Варна особено ☹️

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...