Jump to content
Knoxville

Месечни Акорд срещи в София

Recommended Posts

Чудесна инициатива! За мен беше загадка защо в толкова посетен и активен автофорум в продължение на месеци и дума не се обелва за срещи на местно ниво, камо ли за нещо по-мащабно. Поздравявам организаторите и се надявам да дойдат и колеги не само с Акорди, а и с други модели от марката, в крайна сметка инженерите са едни и същи и в голяма степен колите ни си приличат. 

 

От други подобни теми имам опит и има много хора, които се колебаят дали да посетят такава среща, като изчакват да видят дали ще има отговори в темата. Затова мисля, че ако желаещите заявят присъствие, ще помогнат на тези, които се колебаят, да вземат решение. 

 

Аз например мога да ви покажа Акорд с LED мигачи. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм в София тогава, сигурно ще се присъединя. Аз мога да ви покажа Акорд с току що сменено ЕКУ заради желанието ми да освежа климатика с пяна за климатици :D

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещите на съмишленици са запознанства с нови хора, а близостта по определен въпрос поражда и приятелства.

Ееех, едно време какви срещи имаше! Може пък да е дошло времето за ренесанс на този форум?

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се присъединя.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите, колеги.

За да съществува традиция за организиране на такива сбирки, трябва само желание. От една страна някой да има желание да организира (в случая това е Боби, който не знам дали пише и чете тук, но ще можете да се запознаете с него на 19-ти) и от друга страна желание на хората да присъстват на такива събирания. 

Най-хубавото от тези събирания е възможността да се запознаем помежду си любителите на модела (като цяло и на марката) и да си говорим и да си обсъждаме всичко, което ни интересува, свързано или не с нашите автомобили. Естествено, че и във форума, и във фейсбук почти винаги ще се намери някой да се отзове на питане или при някакъв проблем, но по-приятно е, когато това може да се случи директно и сме се събрали почитателите на модела. 

А докога ще продължат да се организират тези сбирки зависи само от нашето желание, така че отново казвам, че всички, които желаят, са добре дошли.

Пускам и няколко снимки от изминалите четири събирания. 

81986150_1103567526640851_615809756610691072_n.jpg

83187617_700543183809536_2075457531777384448_n.jpg

75557386_529363097641899_8944904310345433088_n.jpg

82054068_1362273030600611_2423073630456905728_n.jpg

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да направя едно сефте с моя стар дръгел тъмнозеления самурай 😊   все нещо може да се научи и не само....

Редактирано от Accord 1,8i LS 2001
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не искаш "кръгче" с някой от "синовете" му, че може да остане "ронин"! :)

  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се опитам да дойда, ако не изникне някакъв ангажимент. :thumbs1:

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
15 hours ago, ceco_accord said:

Само да не искаш "кръгче" с някой от "синовете" му, че може да остане "ронин"! :)

Сакън! Аз съм честен контрабандист:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомняне за срещата утре - 15 часа в Ринг мол, ниво -1, в дъното при сините колони.:honda::hondarulez:

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое съжаление, днес няма да ви ръкостисна, но приятен ви "митинг"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо другия път


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас юнаци! Колко хора бяхте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, изрязали сте Джазката...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
29 minutes ago, ceco_accord said:

Браво на вас юнаци! Колко хора бяхте?

 

Сигурно над 20 човека.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, crown_bg написа:

Еее, изрязали сте Джазката...emoji2957.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

:hondarulez:

IMG_20200119_151825.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Pavel_Pavlov написа:

 

Сигурно над 20 човека.

Супер - и то посред зима. Какво ли ще стане напролет?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напролет повече, нямах шанс да остана повече, но с удоволствие бих идвал редовно за по 1-2 часа.
Доста по-различно протичат дискусиите, когато можеш нагледно да покажеш нещото или нещата...


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш око за снимане, а и добри екземпляри. На топло, широко и дневна светлина ще е още по-яко.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен 2 неща ми направиха силно впечатление - изключително добре поддържан Акорд 7, 2.4 АТ с всевъзможни екстри за модела, включително и радар. За първи път го видях в кола на живо. Самата кола - оборудвана с камера отзад, хубави светодиодни светлини навсякъде по нея, току-що лъсната... абе без да си кривя душата - останаха ми очите по нея. Не знам дали колегата чете тук и съжалявам, че не помня името му, просто изведнъж се запознах с над 20 човека и имената...

 

Второто - осмицата на тази снимка:

 

82804549_171180300769273_1017228347966488576_n.jpg

 

Беше с  LED-дълги светлини, които светеха чудесно и дори в осветения паркинг си личеше, че имат сериозен интензитет. Намерих ги в Алито и малко да се стопли времето - мисля да поръчам един комплект, с който да пробвам как ще е на седмѝца. Ако колегата чете тук, ще се радвам да сподели все пак линк към неговия модел.  Но наистина ефектът беше забележителен, особено при присветване със светлинен клаксон.

 

Благодаря на @Knoxville за снимките!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 5783, която беше паркирана до моята, на Боби е и не съм сигурен, че чете тук. По-скоро не.

Впрочем и той си поръча ЛЕД за дългите като на осмицата :D 

Момчето с 8-цата също не чете тук, но това е линк за неговия модел на крушките.

https://aliexpress.ru/item/33002147066.html?mb=jkqwjXLAAO3WRVr&srcSns=Messenger&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Messenger&aff_platform=default&cpt=1579619939205&templateId=white_backgroup_101&platform=AE&rdtUrl=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F33002147066.html%3Fmb%3DjkqwjXLAAO3WRVr%26srcSns%3DMessenger%26tid%3Dwhite_backgroup_101&aff_request_id=baec3badffa048868df868d0f6cedcbf-1579619939205-05759-_sCTB5Z&spreadType=socialShare&sk=_sCTB5Z&aff_trace_key=baec3badffa048868df868d0f6cedcbf-1579619939205-05759-_sCTB5Z&businessType=ProductDetail&terminal_id=2d17f789f09c4adbb0249bd4e679afdd

 

 

Все пак трябва да отбележа, че не всички снимки са мои. Взех ги и от други колеги :honda:

Редактирано от Knoxville
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да изкажа и аз впечатления от първото ми присъствие  и то е :honda::hondarulez:!!!! Макар и случайно станал притежател на стара Хонда не съжалявам. Снимковият материал е супер, че даже и и моят дръндулет се мъдри там:balloon:. Искам да разбера , че не можах да сваря имаше една хонда сивик мисля черна беше с вежди дневни светлини беше ги оставил колегата включени, допълнително монтирани гъвкви, много ефектни, някой знае ли каква дебелина са точно или самият колега, ако чете да ме ограмоти...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

започвайте да се приготвяте за следващата сбирка на Акордите (и не само). Скоро ще има инфо тук и във фейсбук групите относно часа и мястото.

 

:honda:

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

преполовихме февруари и това означава, че е време и за шестата сбирка на Акордите в София. Тъй като все още времето не позволява да сме навън, срещата отново ще бъде в Ринг мол, паркинга на ниво -1 в дъното при сините колони (връзката между Икеа и Ринг мола). Датата е 23-ти февруари неделя, а часът - 15.

Добре дошли сте независимо от марката и модела на автмобила ви, стига да харесвате Акорди.

85133172_178875203371206_2148906055269089280_n.thumb.jpg.3d5920a1eb0ec976f5221044efc78680.jpg

 

Въпрос към модераторите. Дали е възможно този коментар да бъде закачен най-отгоре в темата, че да се вижда веднага от всеки, който отвори темата?Благодаря.

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се колебае дали му се ходи на сбирка на Акордите - издавам тайна. 

Организаторите са подготвили подаръци за някои от присъстващите. :hondarulez:

  • Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там, без Акорд


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомняне за утре за забравилите :D

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм, но съм далече.

Приятна и ползотворна, и да се снимате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите, които присъстваха на сбирката. 

Следващият месец пак - ей го къде е. 

Утре ще кача снимки :honda:

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все красавци! Акордите, почти цялата гама + Джазка и Сивик - "за цвят". :)

Добре е че се сбирате и даже си помагате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно мероприятие,все красавици. Хайде нещо и за Пловдив...,а може и на неутрален терен.:D

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Иво ме уведоми за за вашата среща, но уви бях в Русе при Бранко(Маркони).Надявам се при следваща среща да приемете и едно Cr-v за цвят.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След близо 2-годишно отсъствие, от днес съм отново с Акордеон, така че ще присъствам. Имам доста въпроси, относно дребни лиготии по Акорда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...